Для кого томати - смерть: Лікар розповів, хто в зоні ризику

Названі люди, яким заборонено їсти помідори.

Через те, що помідор містить в собі лікопен, - речовина, яка зменшує ризик розвитку онкологічних і серцево-судинних захворювань, цей овоч є дуже корисним для здоров'я. Але варто зазначити, що вживання помідорів для деяких людей протипоказано, передають Патріоти України.

Як вважає, лікар-дієтолог, а також ендокринологи, якщо при вживанні томатів у людини виникає печія, то рекомендується прибрати їх з раціону. Але підкреслюють, що це не рекомендація для всіх, а індивідуальна реакція. Також фахівець розвінчала міф про те, що помідори підвищують кислотність шлункового соку і призводять до виразки, так як мають в своєму складі дубильну кислоту. За словами фахівців, жоден продукт не може викликати гастрит або виразку, оскільки наш організм в залежності від одержуваної їжі дуже добре регулює концентрацію шлункового соку.

Раніше в ході дослідження вчені довели, що томати можуть стати найкращою профілактикою онкологічних захворювань. Помідори вважаються чемпіонами серед овочів за рівнем змісту багатьох речовин, які блокують зростання ракової пухлини. А ще томати вважаються ідеальним продуктом для будь-якої дієти.

Джерело: Agronews

Евакуація цивільних: наскільки ймовірний контрнаступ ЗСУ й деокупація територій

вівторок, 9 серпень 2022, 23:20

Щодо термінів повного звільнення окупованих територій, то тут «вангувати» важко. Насамперед усе залежить від темпів переозброєння ЗСУ. 2 серпня стартувала обов’язкова евакуація цивільного населення з Донецької області. Кабмін створив координаційний шта...

Чому Мінськ "образився" на Київ і чи є загроза вторгнення з півночі.

вівторок, 9 серпень 2022, 23:11

Я неодноразово попереджав, що не варто створювати власними руками образ ворога в безпосередній близькості наших кордонів, штовхаючи РБ в так звані "братні обійми" Росії. Українсько-білоруські відносини загострились напередодні вторгнення рф: сьогодні М...