Для найсмачнішого борщу не треба оцет! Ось чим замінити, щоб смак став неймовірним

Особливість хорошого червоного борщу - це не лише його смак, а й насичений, яскравий колір. Зазвичай для такого ефекту додають оцет, однак є й інші варіанти. Разом із Pixelinform розповідаємо про кулінарні секрети, які допоможуть зберегти насичений червоний колір борщу без оцту, передають Патріоти України.

Сік лимона

Для гарного ефекту достатньо буде чайної ложки на каструлю. Важливо — не додавайте сік лимона в каструлю з борщем. Обробіть ним вже готові буряки перед тим, як додати їх до страви.

Лимонна кислота

Додайте трохи лимонної кислоти в процесі приготування буряка, щоб зберегти колір борщу. Її потрібно зовсім трохи — не переборщіть з продуктом, щоб не зіпсувати смак всієї страви.

Томатна паста

Використовуйте якісну томатну пасту, яка допоможе зберегти колір борщу. Обсмажте її разом з буряками і протушкуйте все разом до готовності буряків. Додавайте суміш на останньому етапі приготування борщу.

А ви це знали? Що буде з організмом, якщо кожного дня їсти мед

середа, 29 травень 2024, 8:44

З дитинства ми чули, що мед – дуже корисний продукт, яким можна вилікувати майже всі "хвороби у світі". Та чи справді він такий для нас корисний? Мед — це продукт, який бджоли виробляють з нектару квітів. Існує багато його різновидів — травневий, липов...

Оцінять всі! Як приготувати смачний десерт до чаю лише за 10 хвилин

середа, 29 травень 2024, 8:12

Мало хто може встояти перед чудовими десертами, які часто подаються в ресторанах: вони не тільки мають приголомшливі смакові якості, а й вишукано виглядають. Однак такі професійні десерти можна приготувати самостійно. Більше того, їхнє приготування від...