Для прання темних речей потрібно вибрати цей режим - речі не втратять первозданний колір

Розкриваємо секрети прання темних речей і ділимося, який режим краще обрати, щоб улюблений одяг не втратив колір, передають Патріоти України.

Іноді темні речі втрачають колір буквально через кілька прань. Чорний джемпер линяє, а темна постільна білизна вицвітає. Якщо це відбувається, значить варто звернути увагу на режим прання. Це не останній фактор, який впливає не тільки на ефективність прання.

Який режим прання вибрати для чорних речей

Насамперед відштовхуйтеся від типу тканини, а також рекомендацій на етикетці. Речі не втратять колір, якщо використовуєте відповідний засіб для прання і не перете за занадто високої температури.

Чорний барвник не має стійкості, тому не варто ігнорувати рекомендації виробника. Для виробів з бавовни та льону вибирайте температуру 40 градусів. Для синтетики та спортивного одягу ставте 30 градусів.

Деякі моделі мають спеціальний режим для прання спортивного одягу. У такому разі програма сама виставить потрібну температуру.

Якщо йдеться про ніжні тканини, то тут потрібна не тільки найнижча температура, а й мінімальна кількість обертів барабана під час віджимання. У сучасних моделей машин є делікатний режим, який підходить для шовку, вовни, кашеміру, шифону.

Буде танути в роті! Секрети, які дозволять приготувати найніжніший гуляш

п’ятниця, 23 лютий 2024, 11:15

Обсмажте шматочки м'яса на сильному вогні протягом кількох хвилин, щоб утворилася скоринка. Це "запечатає" соки всередині м'яса, тому воно залишиться м'яким і соковитим, передають Патріоти України. Для свинини підійде будь-яка рослинна олія. Для ялович...

З таким тістом пельмені будуть найсмачнішими - секрет в одному компоненті

п’ятниця, 23 лютий 2024, 10:09

Пельмені потребують затрат часу, але вони неймовірно смачні. Мало хто зможе відмовитися від порції з ними. Переважно роблять акцент на фарші, а тісто роблять прісним. Але є кулінарний секрет покращення смаку. Пельмені будуть збирати найкращі слова вдяч...