Для викрадення будь-якого авто потрібно лише декілька хвилин: У поліції порадили, як убезпечити свій транспорт

За 10 місяців поточного року поліція Києва зафіксувала 420 кримінальних проваджень щодо незаконних заволодінь автомобілями. Для того, щоб викрасти автомобіль - навіть із паркувального майданчика під охороною - потрібно лише кілька хвилин - іноді - секунд. Патріоти України пропонують вам дізнатися про те, як убезпечити свій транспорт.

Викрасти можна будь-який автомобіль - бодай евакуатором - каже керівник відділу тюнінгу Юрій. Але завадити крадіям таки можна. Нині, каже, сигналізації - це вже не актуально, і радить ставити охоронні комплекси.

Такий комплекс містить GPS, маячки, які надсилають локацію власнику - навіть після викрадення, прилади, які не реагують на глушилки сигналу, і більш серйозні перепони для крадіїв.

Коштує таке задоволення від п'ятисот доларів. У поліції кажуть - кількість викрадених авто порівняно з минулим роком зменшилась. "За 10 місяців поточного року поліція Києва зафіксувала 420 кримінальних проваджень щодо незаконних заволодінь автомобілями. У порівнянні з минулим роком, ця цифра сягала 460 викрадених автівок", - зазначають правоохоронці.

Але повернути власникам цьогоріч вдалося лише 264 автомобілі. Інші шукають і досі.

Джерело: ТСН.ua

Справа Порошенка: "Притягнення до відповідальності колишніх високопосадовців - світова практика", - Снєгирьов

четвер, 27 січень 2022, 23:00

Також зауважу, що притягнення до кримінальної відповідальності колишніх чиновників, якщо для цього дійсно є підстави, – нормальна загальносвітова практика. Політичні переслідування чи боротьба з корупцією у вищих ешелонах влади? Про справу Порошенка ос...

Хіти тижня. Страва буде ідеальною і менш калорійною: Чим можна замінити хліб у фарші для котлет

четвер, 27 січень 2022, 18:00

Замість хліба у фарш для котлет можна додати манку. Однієї ложки буде достатньо, щоб загустити котлетну масу та збільшити кількість фаршу у півтора рази. Замість хліба можна додати у фарш для котлет відварену картоплю, розім'яту в пюре. Кабачок замість...