До скільки відсотків потрібно заряджати телефон протягом дня - відповідь вас здивує

Щоб мобільний телефон "тримав" зарядку, а батарея пристрою прослужила вам довгі роки, важливо вміти правильно заряджати пристрій. Потрібно не тільки вчасно відключати смартфон від розетки, щоб не перезарядити його, а ще стежити за кількістю заряду протягом дня, передають Патріоти України.

Експерти рекомендують заряджати телефон час від часу, щоб він не встиг "сідати" до 50 відсотків. Про корисний для акумулятора вашого гаджета лайфхак пише ресурс Best Life.

Якщо ви турбуєтеся про збереження акумулятора протягом тривалого часу, то найкращий підхід — переконатися, що ваш телефон завжди заряджений трохи більше половини. Таке правило підтримає роботу вашого смартфона загалом. Згідно з дослідженнями, термін служби батареї фактично збільшується в 4 рази, коли глибина розряду, тобто ступінь розрядки батареї, обмежена 50, а не 100 відсотками.

Іншими словами, постійно заряджаючи телефон протягом дня і не дозволяючи заряду опускатися нижче 50 відсотків, ви фактично збільшуєте термін служби акумулятора.

Городинкам на замітку: Обов'язково зробіть це перед посадкою цибулі під зиму - і результат вас приголомшить

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:28

У осінньої висадки цибулі на дачі є свої плюси та мінуси. Досвідчені городники радять тим, хто вирішив це зробити перед настанням холодів, додатково обробити цибулини, передають Патріоти України. Автори «Дачника» стверджують, що спосіб обробки цибулі ...

А ви це знали? Чому небезпечно постійно відкладати будильник вранці

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:09

Нерідко буває, що вранці, коли дзвонить будильник, ми відкладаємо свій підйом, переводячи його на новий час - якщо розібратися, таким чином ми самі створюємо собі неприємності, пов'язані як з психологічним, так і фізичним здоров'ям, передають Патріоти...