Додайте сіль у пральну машину - і ефект вас просто приголомшить

У наші дні мало хто пам'ятає стару бабусину пораду про обов'язкове додавання солі до пральної машини. Але, як виявляється, сіль насправді може бути дуже корисним компонентом під час прання речей із низки причин, передають Патріоти України.

Додавши лише 1 ч. л. звичайної солі у відсік для ополіскувача (з «квіткою»), ви можете вирішити низку проблем.

По-перше, речі, випрані із сіллю, повертають свою яскравість та насиченість відтінку. По-друге, сіль у рази краще вимиває, виполіскує порошок з одягу, навіть на режимі швидкого прання, а це особливо важливо для алергиків. По-третє, речі, випрані із сіллю, сохнуть набагато швидше. Нарешті, для махрових рушників та постільної білизни прання із сіллю може бути дуже корисним: махрові рушники стають пишними, м'якими, яскравими, а з постільної білизни ефективно видаляються будь-які запахи та плями. Своїм досвідом прання із сіллю діляться Олена Матвєєва та інші блогери.

Не варто переживати, що сіль не розчиниться або погано вимиється: додавання іноді під час прання всього 1 ч. л. солі на цілий барабан не зробить жодного негативного ефекту для пральної машинки, а для речей її користь незамінна.

Деякі користувачі йдуть ще далі, крім солі додають при пранні ще й соду.

Це може бути небезпечним для організму! Продукти-вороги, які категорично не можна їсти разом

субота, 30 вересень 2023, 21:28

Ягоди, овочі, каші, фрукти, зелень, молочні продукти, м'ясо, морепродукти та риба - продукти, які обов'язково мають бути в раціоні кожної людини для отримання вітамінів та необхідних мінералів. Але, потрібно знати, що є поєднання продуктів, які можуть ...

Люди, які себе поважають, ніколи не допускають таких речей

субота, 30 вересень 2023, 21:15

Багато з нас зрозуміли, що в ці періоди великих перетворень ми повинні кардинально змінити наше життя. Ці часи вимагають хоробрості, чесності і прозорості, щоб ми могли трансформуватися в наше вище Я, передають Патріоти України. Якщо ви дійсно поважаєт...