Додайте сіль у пральну машину - і ефект вас просто приголомшить

У наші дні мало хто пам'ятає стару бабусину пораду про обов'язкове додавання солі до пральної машини. Але, як виявляється, сіль насправді може бути дуже корисним компонентом під час прання речей із низки причин, передають Патріоти України.

Додавши лише 1 ч. л. звичайної солі у відсік для ополіскувача (з «квіткою»), ви можете вирішити низку проблем.

По-перше, речі, випрані із сіллю, повертають свою яскравість та насиченість відтінку. По-друге, сіль у рази краще вимиває, виполіскує порошок з одягу, навіть на режимі швидкого прання, а це особливо важливо для алергиків. По-третє, речі, випрані із сіллю, сохнуть набагато швидше. Нарешті, для махрових рушників та постільної білизни прання із сіллю може бути дуже корисним: махрові рушники стають пишними, м'якими, яскравими, а з постільної білизни ефективно видаляються будь-які запахи та плями. Своїм досвідом прання із сіллю діляться Олена Матвєєва та інші блогери.

Не варто переживати, що сіль не розчиниться або погано вимиється: додавання іноді під час прання всього 1 ч. л. солі на цілий барабан не зробить жодного негативного ефекту для пральної машинки, а для речей її користь незамінна.

Деякі користувачі йдуть ще далі, крім солі додають при пранні ще й соду.

Перше, що ви бачите на зображенні, розповість про важливі речі, над якими слід задуматися

вівторок, 16 серпень 2022, 18:52

Люди часто чують, що перше враження має значення, і перша відповідь, зазвичай, найправильніша. Люди, які довіряють власній інтуїції, рідко помиляються. Не варто аналізувати сотні варіантів, а потрібно лише прислухатися до власної інтуїції, інформує Ukr...

Що робити, щоб собака не витоптувала і не копалася в клумбах

вівторок, 16 серпень 2022, 18:13

Собаки - особливо допитливий тип тварин, і багато здійснюваних ними дій продиктовані носом, передають Патріоти України. Проблема у господаря виникає, коли собака проводить час в домашньому саду, де виділені клумби, можливо, навіть з красивими рослинами...