Додайте всього два простих інгредієнти до пральної машини - і ваші рушники знову стануть м'якими і пухнастими

Додайте всього два компоненти під час прання рушників, і вони знову стануть м'якими і пухнастими, як раніше. Це дуже простий трюк для господинь, яким обов'язково слід скористатися, передають Патріоти України.

У барабан машинки додайте 50 мл столового оцту і 2 ст.л. кальцинованої соди. Потім викладіть всі рушники, розправляючи кожний, і додайте звичайний пральний порошок.

Якщо рушники чисті, то порошок додавати не потрібно. Увімкніть звичайне прання. Також немає сенсу додавати кондиціонер для білизни — оцет і сода зроблять свою справу, і рушники після прання стануть набагато м'якше! Детальніше про те, як пом'якшити махрові рушники, дивіться у відео нижче:

Виберіть яблуко, яке б ви з’їли, і дізнайтеся про себе дещо цікаве

понеділок, 3 жовтень 2022, 10:13

Що про вас можуть розповісти яблука? Так-так! Не дивуйтеся - саме про вас і саме яблука. Те, який фрукт ви виберете, з яким себе асоціюєте, може розповісти про ваші внутрішні архетипи, передають Патріоти України. Яблуко старе, як світ, і навіть у Біб...

Виберіть одне горнятко на картинці та дізнайтеся, що приховано в вашій душі

понеділок, 3 жовтень 2022, 9:14

Ми завжди думаємо, що знаємо себе ідеально. Але інколи трапляються ситуації, під час яких поводимося вкрай дивно. Щоб краще зрозуміти свою сутність та відкрити усі таємні куточки своєї підсвідомості, психологи створюють різні види тестів. Саме вони доп...