Дослідники з Британії вирахували час доби, коли люди найбільш злі - краще нікого не чіпати

Британські дослідники дійшли висновку, що люди, зазвичай, відчувають стрес через одні й ті ж проблеми. Доводиться довго стояти в пробці, бруднити одяг, не чути будильник, спізнюватися на роботу, не знаходити місця для паркування і т. д, передають Патріоти України.

Фахівці навіть розрахували точний час суперстресу, коли краще взагалі не чіпати людину. І це, до речі, ранній ранок. Дослідники вважають, що в цьому можуть допомогти меми і забавні відео на роботі.

Найбільший стрес люди відчувають о 7:23 ранку, тобто коли багато хто йде на роботу. Саме тому так часто можна спостерігати нецензурну лайку в громадському транспорті в годину пік. Наприклад, бабусі з візками стають особливо грізними і готові змітати всіх на своєму шляху. Ну то що? Вони також відчувають стрес. Ви не отримаєте місця під сонцем в автобусі залежно від тривалості обслуговування.

До речі, пік стресу у жінок настає раніше, ніж у чоловіків. Це пояснюється тим, що жінкам зазвичай доводиться вставати першими, щоб приготувати їжу, зібрати дітей в дитячий садок або школу і прибрати перед роботою.

І ось приходить людина така зла і незадоволена роботою. Як поводитися нормально з колегами? Як бути продуктивними? Хороша новина полягає в тому, що ваш емоційний стан можна нормалізувати досить швидко. Досить час від часу відволікатися на всяку нісенітницю на кшталт перегляду милих відео або кумедних мемів.

Звичайно, за це можуть звільнити з роботи, але це, як то кажуть, побічний ефект. Дослідники вважають, що мудрі начальники не тільки не чхають на співробітників за перегляд мемів, а й самі іноді підкидають позитив. Наприклад, деякі менеджери публікують "прикол дня" або надсилають короткі смішні відео.

А ви це знали? Що насправді означає розбити посуд - народні прикмети

п’ятниця, 1 грудень 2023, 17:30

Серед народних прикмет чи не найбільше тих, що пов’язані з розбитим посудом. Ці забобони настільки глибоко вкоренилися в культурі, що передавалися з покоління у покоління як дуже несприятливий знак, передають Патріоти України. Розбитий посуд традиційно...

Експертка розповіла, чи "зливають" США Україну і чи втомились від війни

п’ятниця, 1 грудень 2023, 17:22

Що справді є дуже серйозним - це дуже великий рівень невпевненості Сполучених Штатів у їхніх власних силах. Втома від війни в Україні є і в самій країні. А від чого у США не втомилися - то від ідеї, що саме Україна має перемогти у війні з Росією. Про ц...