Дослідники з Британії вирахували час доби, коли люди найбільш злі - краще нікого не чіпати

Британські дослідники дійшли висновку, що люди, зазвичай, відчувають стрес через одні й ті ж проблеми. Доводиться довго стояти в пробці, бруднити одяг, не чути будильник, спізнюватися на роботу, не знаходити місця для паркування і т. д, передають Патріоти України.

Фахівці навіть розрахували точний час суперстресу, коли краще взагалі не чіпати людину. І це, до речі, ранній ранок. Дослідники вважають, що в цьому можуть допомогти меми і забавні відео на роботі.

Найбільший стрес люди відчувають о 7:23 ранку, тобто коли багато хто йде на роботу. Саме тому так часто можна спостерігати нецензурну лайку в громадському транспорті в годину пік. Наприклад, бабусі з візками стають особливо грізними і готові змітати всіх на своєму шляху. Ну то що? Вони також відчувають стрес. Ви не отримаєте місця під сонцем в автобусі залежно від тривалості обслуговування.

До речі, пік стресу у жінок настає раніше, ніж у чоловіків. Це пояснюється тим, що жінкам зазвичай доводиться вставати першими, щоб приготувати їжу, зібрати дітей в дитячий садок або школу і прибрати перед роботою.

І ось приходить людина така зла і незадоволена роботою. Як поводитися нормально з колегами? Як бути продуктивними? Хороша новина полягає в тому, що ваш емоційний стан можна нормалізувати досить швидко. Досить час від часу відволікатися на всяку нісенітницю на кшталт перегляду милих відео або кумедних мемів.

Звичайно, за це можуть звільнити з роботи, але це, як то кажуть, побічний ефект. Дослідники вважають, що мудрі начальники не тільки не чхають на співробітників за перегляд мемів, а й самі іноді підкидають позитив. Наприклад, деякі менеджери публікують "прикол дня" або надсилають короткі смішні відео.

Простий тест для визначення емоційного стану. Точність 98%!

середа, 31 травень 2023, 11:12

Перед тим, як розглядати картинку, закрий очі. Зроби три глибоких вдихи і зосередься на внутрішньому стані. Ти можеш відчувати себе трохи роздратованим, нудьгуючим, скривдженим, передають Патріоти України. Якщо це так, то не намагайся насильно це зміни...

Ефект вразить! Як відмити кухню від липкого жиру - бюджетний лайфхак

середа, 31 травень 2023, 10:15

Під час приготування жирні бризки летять всюди, поверхні і стіни кухні часто покриваються липкими плямами, які просто теплою водою вимити не так і просто. Звісно, зручно найняти клінінг чи взяти у допомогу в прибиранні паровий пилосос, проте це не бюдж...