Дослухаємося до симптомів: ​Рак шлунка, гастрит і виразка мають схожі прояви. Як їх розрізнити?

Італійські фахівці розповіли про схожість симптомів при раку шлунка, гастрит і виразкову хворобу. Відрізнити онкологічне захворювання від інших хвороб допомагають додаткові прояви недуги, зазначають Патріоти України.

За даними медиків, на ранньому етапі раку шлунка яскраві очевидні симптоми захворювання можуть бути відсутні, про це пише ряд джерел. Фахівці стверджують, що в зону ризику розвитку раку шлунка входять в першу чергу чоловіки, які досягли віку 55 років, а також люди, в раціоні яких багато солоної і копченої їжі.
Якщо була проведена операція на шлунку, це також збільшує шанси захворіти на рак.
За словами експертів, на розвиток онкологічного процесу можуть вказувати симптоми, багато хто з яких здаються нешкідливими. Зокрема, якщо частими стають такі явища, як метеоризм після їжі, болі в животі, печія, нудота і блювота, втрата апетиту, діарея, запори, підвищена слабкість і втома, скрутне ковтання їжі, кров в блювотних масах і стільці, потрібно обов'язково звернутися до лікаря і розповісти про це, пройти обстеження.
При виразці людина може помічати подібні симптоми, але в меншій кількості і не так часто проявляються, відзначили фахівці.
Що стосується гастриту, про це шлунковому недугу можуть говорити такі зміни, як часта відрижка, дискомфорт і біль в лівій верхній частині живота.

Лайфхак від юриста: Як не стати жертвою квартирних аферистів

п’ятниця, 24 січень 2020, 16:38

"Ринок нерухомості - золота жила для шахраїв, адже житлові квадратні метри завжди в ціні та користуються попитом серед населення. Існують ризики придбання квартири на стадії будівництва, так і на "вторинці". Як убезпечити себе під час здійснення операц...

Хіти тижня. Будьте здорові! - Названо найнебезпечнішу дієту

неділя, 19 січень 2020, 23:55

Такий тип харчування дозволяє найшвидше позбутися зайвої ваги, але загрожує серйозною розплатою. Принципів кетодієти складно дотримуватися, оскільки людині доводиться відмовлятися від смачних і корисних вуглеводів, яких потребує організм: фруктів, ціль...