Дослухаємося до симптомів: ​Рак шлунка, гастрит і виразка мають схожі прояви. Як їх розрізнити?

Італійські фахівці розповіли про схожість симптомів при раку шлунка, гастрит і виразкову хворобу. Відрізнити онкологічне захворювання від інших хвороб допомагають додаткові прояви недуги, зазначають Патріоти України.

За даними медиків, на ранньому етапі раку шлунка яскраві очевидні симптоми захворювання можуть бути відсутні, про це пише ряд джерел. Фахівці стверджують, що в зону ризику розвитку раку шлунка входять в першу чергу чоловіки, які досягли віку 55 років, а також люди, в раціоні яких багато солоної і копченої їжі.
Якщо була проведена операція на шлунку, це також збільшує шанси захворіти на рак.
За словами експертів, на розвиток онкологічного процесу можуть вказувати симптоми, багато хто з яких здаються нешкідливими. Зокрема, якщо частими стають такі явища, як метеоризм після їжі, болі в животі, печія, нудота і блювота, втрата апетиту, діарея, запори, підвищена слабкість і втома, скрутне ковтання їжі, кров в блювотних масах і стільці, потрібно обов'язково звернутися до лікаря і розповісти про це, пройти обстеження.
При виразці людина може помічати подібні симптоми, але в меншій кількості і не так часто проявляються, відзначили фахівці.
Що стосується гастриту, про це шлунковому недугу можуть говорити такі зміни, як часта відрижка, дискомфорт і біль в лівій верхній частині живота.

Хіти тижня. Листя чорної смородини є кориснішим, ніж її ягоди, - дієтолог Скиталінська

субота, 8 серпень 2020, 22:00

Наша земля настільки багата "суперфудами", що ніякі заморські ягоди, які нерідко оброблені хімікатами, ніякі листя не зрівняються потужною силою тих фітонутрієнтів, що були звичною їжею наших предків. "У світі немає жодної країни, де б не існувало трад...

Хіти тижня. Психічні захворювання, аж до шизофренії: Які ризики несуть рослинні дієти

субота, 8 серпень 2020, 20:30

Перш ніж вдаватися до радикальних харчових експериментів, слід порадитися зі спеціалістом, який роз’яснить можливі наслідки та перспективи. Дефіцит поживних речовин може негативно впливати на ментальне здоров’яю Про це розповіла нутриціолог, медичний п...