Дослухаємося до симптомів: ​Рак шлунка, гастрит і виразка мають схожі прояви. Як їх розрізнити?

Італійські фахівці розповіли про схожість симптомів при раку шлунка, гастрит і виразкову хворобу. Відрізнити онкологічне захворювання від інших хвороб допомагають додаткові прояви недуги, зазначають Патріоти України.

За даними медиків, на ранньому етапі раку шлунка яскраві очевидні симптоми захворювання можуть бути відсутні, про це пише ряд джерел. Фахівці стверджують, що в зону ризику розвитку раку шлунка входять в першу чергу чоловіки, які досягли віку 55 років, а також люди, в раціоні яких багато солоної і копченої їжі.
Якщо була проведена операція на шлунку, це також збільшує шанси захворіти на рак.
За словами експертів, на розвиток онкологічного процесу можуть вказувати симптоми, багато хто з яких здаються нешкідливими. Зокрема, якщо частими стають такі явища, як метеоризм після їжі, болі в животі, печія, нудота і блювота, втрата апетиту, діарея, запори, підвищена слабкість і втома, скрутне ковтання їжі, кров в блювотних масах і стільці, потрібно обов'язково звернутися до лікаря і розповісти про це, пройти обстеження.
При виразці людина може помічати подібні симптоми, але в меншій кількості і не так часто проявляються, відзначили фахівці.
Що стосується гастриту, про це шлунковому недугу можуть говорити такі зміни, як часта відрижка, дискомфорт і біль в лівій верхній частині живота.

З архіву ПУ. А ви це знали? - Що буде з вашим тілом, якщо спати у шкарпетках

четвер, 5 грудень 2019, 23:05

Всі ми повинні добре висипатися - це важливо для здоров'я і кар'єри, а особливо це актуально в міжсезоння і холод, коли наш організм в стресі від низьких температур. "Большинство людей понимают важность сна и чувствуют себя больными и подавленными, есл...

Хіти тижня. Неймовірне перетворення: Наречена скинула десятки кг й стала справжньою красунею (фото)

четвер, 5 грудень 2019, 17:30

Дівчина почала набирати вагу до двадцяти років, і вже в 27 відмітка досягла 120 кілограмів. Австралійка Кайлі Малкахи змогла схуднути вдвічі завдяки регулярним заняттям спортом та спеціальній дієті, передають Патріоти України з посиланням на Mirror. У ...