Доступний усім: Вчені назвали можливий спосіб на 70% знизити ризик зараження коронавірусом

Вентиляція повинна бути якісною, оскільки погане провітрювання навпаки підвищує ризик заразитися.

Британські вчені виявили спосіб знизити ймовірність зараження коронавірусом на 70% – це ретельне провітрювання. Про це йдеться на сайті уряду Великобританії, передають Патріоти України.

Дослідники з Університету Лідса заявили, що гарна вентиляція різко знижує ймовірність зараження. Вчені порадили регулярно відкривати вікна на 10-15 хвилин протягом усього дня й забезпечити постійний доступ невеликої кількості свіжого повітря в приміщення.

При цьому вентиляція повинна бути якісною, оскільки погане провітрювання навпаки підвищує ризик заразитися. Повітря повинно надходити з вулиці, а не просто циркулювати всередині будівлі, наголосили дослідники.

Оптимально перебути відключення світла: Як збільшити час роботи ноутбука. 18 способів, про які ви могли не знати

неділя, 4 грудень 2022, 12:11

У багатьох українців робота й навчання цілком залежать від гаджетів, зокрема, від ноутбуків, тому під час відключення електроенергії для них пріорітетним завданням стає збереження заряду свого пристрою. Насамперед варто зазначити, що на тривалість робо...

Чому виникає біль у суглобах та як з ним боротись

неділя, 4 грудень 2022, 11:17

Більшість вважає, що біль у суглобах притаманний лише людям літнього віку. Однак є багато випадків, коли навіть молоді люди відчувають його. Біль заважає повноцінно жити та, найімовірніше, свідчить про хворобу. . Суглоб – це орган з кістково-хрящовим...