Доступний всім: Названо напій, який може вберегти від хвороби Альцгеймера


Китайські вчені під час дослідження прийшли до висновку, що зелений чай за своїми властивостями може запобігти виникненню хвороби Альцгеймера. На думку дослідників, вживання чаю мінімальної ферментації здатне поліпшити пам'ять людини і полегшити її навчання, передають Патріоти України.

"Китайські вчені прийшли до висновку, що споживання зеленого чаю може допомогти запобігти хворобі Альцгеймера", - повідомляє інформаційне агентство Сіньхуа з посиланням на дані вчених.

У матеріалі вказується, що дослідники Ангуйського сільськогосподарського університету і Китайського університету науки і технологій прийшли до висновку, що зелений чай здатен полегшити процес навчання людини, а також поліпшити пам'ять.

"Дослідження надає теоретичні основи виявлення механізмів попередження хвороби Альцгеймера шляхом споживання чаю", - зазначає агентство, підкреслюючи, що дослідницька робота раніше була опублікована в журналі Дослідження молекулярного харчування та продовольства.

Нагадаємо, раніше лікар-дієтолог, доктор медичних наук Михайло Гінзбург заявив, що людям, організм яких чутливий до кофеїну, зелений чай пити небажано. Зелений чай містить кофеїн, що може призвести до підвищення тиску у людей.

Стати здоровими і щасливими: Звички довгожителів, котрі має наслідувати кожен

неділя, 24 жовтень 2021, 6:10

Збільшити тривалість свого життя і при цьому залишатися здоровим і повним сил – не так вже й важко. Прості щоденні заняття можуть істотно поліпшити самопочуття і виразно впливають на тривалість життя. Медики стверджують, що щоденні звички не менш важли...

Хіти тижня. Не встоїть ніхто! Сирні пончики, що тануть у роті

субота, 23 жовтень 2021, 23:05

Останнім часом в багатьох кав'ярнях можна побачити яскравий десерт - пончики, покриті кольоровою глазур'ю з посипками, зазначають Патріоти України. Пропонуємо вам український варіант цієї страви, яку легко можна приготувати вдома, - сирні пончики або с...