Дрова горітимуть удвічі довше і даватимуть більше тепла - зимовий лайфхак для власників приватних будинків

У холодну пору року кожен господар думає над тим, як максимально утеплити свій дім. А ті, в кого є грубка чи камін, - ще й над тим, як зекономити дрова для опалення будинку, передають Патріоти України.

Простим лайфхаком поділилися belnovosti. Видання розкрило секрет, як зробити, щоб дрова горіли довше і при цьому давали більше тепла.

Швидко нагріти будинок допоможе правильна технологія розпалювання дров. Спершу вам потрібно визначити, скільки їх знадобиться для укладання в піч. Після цього треба щільно укласти дрова шарами у такій послідовності: великі поліна, середні, а зверху — найменші (щепки). Пам'ятайте, що між дровами не повинно бути жодних проміжків.

Після укладання дров у піч починайте їх розпалювати. Підпалюйте дрова зверху пірамідки, яка вийшла, адже маленькі скіпки почнуть гарно горіти і швидко наженуть температуру. Такий процес розпалювання буде довшим за звичайні методи, однак у будинку швидко потеплішає.

Печиво за 26 грн - найпростіший рецепт домашньої випічки із доступних інгредієнтів

вівторок, 30 травень 2023, 18:59

Печиво можна швидко приготувати у домашніх умовах. Смак залежатиме від фантазії господарки, яка може доповнити випічку новими інгредієнтами. Однак можна скористатися найпростішим рецептом - і десерт до чаю чи кави обійдеться менш ніж у 30 гривень, пере...

Увага на себе! Ось що обличчя може розповісти про стан вашого здоровʼя

вівторок, 30 травень 2023, 18:12

Іноді наше обличчя говорить більше, ніж ми хотіли б сказати. У цьому є і плюс. Пильний погляд у дзеркало допоможе визначити, де в організмі є дисбаланс, а можливо, і запобігти майбутній хворобі, передають Патріоти України. Ось декілька дефектів шкіри о...