Дрова горітимуть удвічі довше і даватимуть більше тепла - зимовий лайфхак для власників приватних будинків

У холодну пору року кожен господар думає над тим, як максимально утеплити свій дім. А ті, в кого є грубка чи камін, - ще й над тим, як зекономити дрова для опалення будинку, передають Патріоти України.

Простим лайфхаком поділилися belnovosti. Видання розкрило секрет, як зробити, щоб дрова горіли довше і при цьому давали більше тепла.

Швидко нагріти будинок допоможе правильна технологія розпалювання дров. Спершу вам потрібно визначити, скільки їх знадобиться для укладання в піч. Після цього треба щільно укласти дрова шарами у такій послідовності: великі поліна, середні, а зверху — найменші (щепки). Пам'ятайте, що між дровами не повинно бути жодних проміжків.

Після укладання дров у піч починайте їх розпалювати. Підпалюйте дрова зверху пірамідки, яка вийшла, адже маленькі скіпки почнуть гарно горіти і швидко наженуть температуру. Такий процес розпалювання буде довшим за звичайні методи, однак у будинку швидко потеплішає.

Лише спробуйте! Крильця будуть дуже смачними, якщо приготувати їх з вином та медом

неділя, 23 червень 2024, 11:08

Спробуйте приготувати крильця з медово-винним ароматом. Тонкий смак напівсолодкого вина та медова нота зроблять крильця неймовірно смачними та ароматними, передають Патріоти України. Для приготування потрібні такі продукти:. Промийте крильця та обсушіт...

Як зробити котлети соковитими: Ось що додають у фарш досвідчені господині

неділя, 23 червень 2024, 10:12

Господині додають у фарш і манку, і крупу, і кабачки, намагаючись приготувати котлети пишними та соковитими, передають Патріоти України. Досвідчені господині знають, що суперсоковиті котлети виходять, якщо додати у фарш соду. У китайській та єврейській...