Думка експерта: Комаровський дозволив самолікування, але...

Коли симптом виник вперше в житті, краще звернутись до лікаря.

Євген Комаровський розповів, що самолікування дозволено. За яких обставин варто відмовитися від такої затії, лікар розповів на своїй сторінці в Instagram, передають Патріоти України.

Не можна займатися самолікуванням в тому випадку, коли якийсь симптом виник перший раз в житті. "Ніякого самолікування, коли виникають розлади свідомості та чутливості. Тобто: "Не відчуваю палець", "Не відчуваю ногу", щось оніміло, якісь проблеми з думками, з свідомістю, не реагує - йдемо до лікаря", - пише Комаровський.

Також відмовитися від самолікування варто при наявності будь-яких травм (особливо пов'язаних із головою), а також при вагітності.

Люди можуть знати як лікувати нежить або пронос. Але коли лікувати одночасно дві хвороби, то є ризик що ці обидва препарати будуть несумісні. Тому краще порадитися з лікарем.

Будьте обережні! - Науковці виявили, що смартфони прискорюють процес старіння

середа, 23 жовтень 2019, 8:50

LED-дисплеї смартфонів і комп'ютерів здатні прискорювати процес старіння. В результаті комахи почали втрачати здатність орієнтуватися в просторі, у них знижувалися рухові здібності. Також опромінення руйнувало клітини очей і мозку мух. Потім дослідники...

Будьте здорові: Експерт назвав п'ять способів, як прискорити обмін речовин

середа, 23 жовтень 2019, 7:50

Прискорити метаболізм (обмін речовин) можна за допомогою продуктів, які ми вживаємо щодня. Крім того, з'ясувалося, що спрацьовує короткострокове голодування. Американський фітнестренер Тео Бреннер-Роуч виділив п'ять основних способів прискорення обміну...