Душова лійка буде ідеально чистою - спритний трюк за ніч прибере наліт

У ванній кімнаті вапняний наліт скупчується не тільки на крані, а й покриває насадку для душу. На щастя, вирішити цю проблему можна без застосування хімікатів, передають Патріоти України.

Натуральний розчин всього за одну ніч прибере вапняний наліт із душової лійки і запобіжить засміченню. Про ефективний лайфхак розповідає Express.

Щоб позбавитися нальоту на душовій лійці, візьміть ключовий інгредієнт — звичайний оцет. Ця рідина часто рятує під час прибирання, допоможе вона і в очищенні насадки.

Спочатку наповніть невеликий пластиковий пакет оцтом так, щоб він покривав насадку для душу, і закріпіть його навколо приладу за допомогою гумової стрічки або мотузки. Залишіть на ніч, щоб оцет подіяв на вапняний наліт.

Нехитрий трюк поступово розчинить вапняний наліт і допоможе уникнути забруднення отворів. Після того, як ви спробуєте цей лайфхак, ви помітите, що напір став сильнішим і рівномірнішим.

Варто додати, що у випадку з латунною насадкою залишайте її в оцті не більше ніж на 30 хвилин. В іншому випадку ви можете пошкодити матеріал.

Перше побачене на картинці розповість що заважає вам мати міцні стосунки

середа, 29 листопад 2023, 7:40

Коли люди вступають у романтичні стосунки, вони сподіваються на щось серйозне, а не для того, щоб “не прогавити момент”. Але через деякий час у відносинах починаються проблеми і вони припиняються. Зазвичай, люди самі створюють проблеми, передають Патрі...

Психологічний тест у картинці: Виберіть улюблений фрукт - і ми вгадаємо ваш характер

середа, 29 листопад 2023, 7:15

Цей простий тест покаже, що існує прямий зв’язок між улюбленим фруктом і вашою особистістю. Залежно від обраного вами фрукта ви дізнаєтеся, що означає ваш вибір з психологічної точки зору, передають Патріоти України. Отже, виберіть свій улюблений фрукт...