Дуже дієвий метод! Як видалити жирну пляму з одягу без прання - зникне без сліду

Мабуть, кожна людина протягом життя стикалася з проблемою жирних плям, які утворюються через неакуратність на одязі і псують його красу, передають Патріоти України.

Звичайно ж, можна спробувати сучасні засоби для виведення плям, але, коштують вони досить дорого, тому пропонуємо вам більш просту альтернативу.

Видаліть жирну олійну пляму з тканини взагалі без прання і зайвих рухів! Пляма зникне без слідів — це трюк, який дійсно працює.

Все, що вам буде потрібно — це тальк. Він дуже хороший абсорбент. Присипте масляну пляму тальком, злегка втисніть його ложкою і залиште на 1-2 години. Потім видаліть тальк і зчистіть його щіткою. Тальк повністю вбере в себе олію, і від плями не залишиться і сліду.

Жіночий психологічний тест: Оберіть одну пару взуття - і знайдіть ідеальну для вас професію

субота, 10 червень 2023, 10:08

Вам доведеться пройти відмінний особистісний тест, який може сильно змінити вашу кар’єру та успіх у бізнесі. Виберіть одну пару взуття та дізнайтесь, яка професія підходить саме вам, передають Патріоти України. Тільки люди, які дійсно люблять те, що во...

Правильно обрати домашнього мурлику: Які породи кішок найласкавіші та найспокійніші

субота, 10 червень 2023, 9:40

Беручи додому кота, ми часто хочемо, щоби він був ласкавим та спокійним, любив сидіти на руках і багато мурчав. Гарантувати це не вдасться нікому. Кожен кіт – особистість зі своїм характером, який треба поважати і враховувати. Але деякі породи більш сх...