Дуже емоційні чи тримаєте все під контролем? Оберіть на картинці, як ви тримаєте сумку - і дізнайтеся про себе нове

Що говорять про нас наші повсякденні звички? Дуже багато! Виявляється, навіть те, як ми носимо сумку, може багато розповісти оточуючим, передають Патріоти України.

Сайт Bright Side пропонує пройти простий тест, який, певно, здивує вас. Просто оберіть на картинці людину, яка носить сумку так, як це робите ви!

1. За спиною

Якщо ви віддаєте перевагу рюкзак, то ви, ймовірно, завжди готові до пригод і можете відправитися в шлях в будь-який момент. Ви також дуже уважні до речей і іншим людям, що робить вас людиною, за яким охоче будуть слідувати.

2. В руках

Якщо ви міцно тримайте свої речі в руках, то ваш девіз – повний і тотальний контроль над всім. Ви любите бути в курсі всього і завжди маєте свою думку. Ви можете розповісти іншим всю правду про себе. Ваша надійність легендарна.

3. На плечі

Люди, які носять сумку на плечі, люблять читати: ця позиція дозволяє їм виловлювати свою улюблену книгу, навіть коли для неї практично немає місця. Вони настільки тактовні, що, навіть якщо вони заснуть під час вашого монологу, то зроблять це з відкритими очима, час від часу киваючи на знак згоди.

4. Через плече

Якщо ви носите свою сумку через плече, жоден злочинець не зможе вкрасти ваш дорогоцінний вантаж. Ви трохи схильні хвалитися своїм величезним багатством, але в той же час ви дуже щедрі. Будьте обережні, так як деякі можуть сприймати цю вашу рису як слабкість і використовувати вас у своїх інтересах.

5. На животі

Що це промайнуло повз них на величезній швидкості? Торнадо? Ні, це людина, яка несе свою сумку на череві, адже це єдиний спосіб зробити так, щоб його не здуло вітром! Ексцентричність таких людей часто не піддається ніяким обмеженням, але це досить показово для їх швидкого розуму і яскравого уяви.

А ви згодні з результатами цього тесту?

Відмова від них може продовжити життя! ТОП-5 найшкідливіших продуктів для серця

неділя, 4 червень 2023, 17:30

Серцево-судинні хвороби є найчастішою причиною смертності у світі. На головний орган негативно впливають малорухливий спосіб життя та неправильне харчування, передають Патріоти України. Кардіологи назвали топ-5 найшкідливіших продуктів для серця. Відм...

Ручки плити блищатимуть за 5 хвилин! Просто нанесіть на них цей домашній копійчаний розчин

неділя, 4 червень 2023, 17:15

Якщо забруднення не надто складні, то поверхня, дверцята плити та конфорки можуть бути легко очищені гелем для миття посуду або звичайною водою. Однак ситуація інша, якщо липким нальотом жиру покриті ручки плити. Якщо він накопичився протягом тривалого...