Дуже корисна хитрість: Що зробити, щоб дрова горіли в кілька разів довше

З настанням осені температура поступово знижується. Якщо не опалювати заміський будинок, то стає нестерпно холодно, передають Патріоти України.

Кожен дачник, який змушений самостійно займатися обігрівом, мріє заощадити на дровах. Зробити це можна, знаючи прості правила. Перше правило полягає в тому, щоб правильно укласти дрова.

Господарі з досвідом знають, що чим щільніше будуть укладені поліна, то менше повітря через них проходитиме. Тому прогалини між полінами мають бути мінімальними.

Ще одне правило полягає в тому, що внизу треба укладати більші дрова, а зверху класти колоди трохи менше, потім ще менше і так доти, доки не дійде до тріски на верхівці. Далі можна переходити до розпалювання. Робити це треба зверху, де лежать найдрібніші гілки.

Завдяки такому способу процес горіння буде розтягнутий, а будинок почне швидко прогріватися, оскільки дрібні гілочки швидко загоряться і дадуть високу температуру, а великі дрова забезпечать максимальну віддачу.

Дуже дієвий метод! Як видалити жирну пляму з одягу без прання - зникне без сліду

середа, 29 березень 2023, 16:08

Мабуть, кожна людина протягом життя стикалася з проблемою жирних плям, які утворюються через неакуратність на одязі і псують його красу, передають Патріоти України. Звичайно ж, можна спробувати сучасні засоби для виведення плям, але, коштують вони доси...

Точність тесту вас здивує! Як визначити характер людини за кольором очей

середа, 29 березень 2023, 15:59

Напевно кожна людина в світі хотіла б чути лише правду, бачити щире ставлення до себе інших людей і ніколи не помилятися при виборі друзів і коханої людини. Однак далеко не всі можуть відразу розпізнати наміри того, хто перед вами стоїть. Виявляється, ...