Дуже корисна хитрість: Що зробити, щоб дрова горіли в кілька разів довше

З настанням осені температура поступово знижується. Якщо не опалювати заміський будинок, то стає нестерпно холодно, передають Патріоти України.

Кожен дачник, який змушений самостійно займатися обігрівом, мріє заощадити на дровах. Зробити це можна, знаючи прості правила. Перше правило полягає в тому, щоб правильно укласти дрова.

Господарі з досвідом знають, що чим щільніше будуть укладені поліна, то менше повітря через них проходитиме. Тому прогалини між полінами мають бути мінімальними.

Ще одне правило полягає в тому, що внизу треба укладати більші дрова, а зверху класти колоди трохи менше, потім ще менше і так доти, доки не дійде до тріски на верхівці. Далі можна переходити до розпалювання. Робити це треба зверху, де лежать найдрібніші гілки.

Завдяки такому способу процес горіння буде розтягнутий, а будинок почне швидко прогріватися, оскільки дрібні гілочки швидко загоряться і дадуть високу температуру, а великі дрова забезпечать максимальну віддачу.

Як за 2 хвилини очистити ручки газової чи електричної плити від жиру без надмірних зусиль

вівторок, 3 жовтень 2023, 17:30

Як швидко зняти і помити ручки кухонної плити від застарілого бруду підручними засобами, як очистити ручки, які не знімаються, передають Патріоти України. Можливо, комусь до вподоби чистити газову чи електричну плиту від бруду та жиру, але все ж таки ц...

Оберіть кристал - і дізнайтеся дещо цікаве про свій емоційний стан

вівторок, 3 жовтень 2023, 17:14

Ви підсвідомо тягнетеся до кристалів, які потрібні у вашому житті. Подивіться на 6 кристалів нижче, до яких вас тягне? Не вибирайте свій улюблений колір, виберіть той, який вас найбільше приваблює в даний момент. Нижче наведено пояснення вашого вибору,...