Дуже неприємна проблема, але вихід є! Лікарка розповіла, чому з'являються заїди і як з ними боротися

Багато у кого доволі часто виникають болючі запалення в куточках губ. Це заїди і їх поява може свідчити про кілька причин. Про це розповіла педіатр Дарина Власенко, пише "Країна здоров'я", передають Патріоти України.

Так, інші назви цієї недуги – ангулярний стоматит, хейліт. До того ж він може бути як одностороннім, так і двостороннім.

Найпоширеніші причини появи заїд

Лікар каже, що заїди можуть бути викликані великою кількістю причин, а саме:

  • підвищене слиновиділення, яке спричиняє екзематозний хейліт (може спостерігатися при прорізуванні зубів);
  • сухість губ;
  • механічна травма;
  • наслідки застосування агресивних кремів для обличчя та лікування акне;
  • бактерії, грибки та герпес.

Окрім того, до внутрішніх причин тріщин у куточках рота можна віднести такі захворювання, як анемія, цукровий діабет, прийом гормональних ліків або антибіотиків, проблеми з імунітетом, а також особливості анатомічної будови губ.

Для запобігання тріщин і виразки губ потрібно користуватися гігієнічною помадою, що захищатиме губи від слини, контролювати звичку облизувати губи, стежити за надмірним слиновиділенням в схильних до цього людей.

Якщо заїди виникли внаслідок бактерій, то скористайтеся кремами з антисептичною та антимікробною дією. Такі препарати є досить недорогими.

Модницям на замітку: Стиліст назвав колір волосся, який омолодить ваше обличчя

п’ятниця, 27 травень 2022, 15:56

Стиліст Джей Бірмінгем назвав колір і техніку фарбування, які додадуть вашому зовнішньому вигляду свіжості і омолодять ваше обличчя. Про це повідомляєThe Sun, передають Патріоти України. За словами експерта, найбільш ідеальна техніка фарбування - це к...

Господарям на замітку! Чи можна консервувати та маринувати з морською та йодованою сіллю

п’ятниця, 27 травень 2022, 15:25

Попереду літо, сезон консервування. А після закриття найбільшого підприємства з виробництва солі "Артемсіль" кам'яна сіль зникла з прилавків магазинів, стала дефіцитом, передають Патріоти України. Чим можна при консервації замінити звичайну сіль, чи мо...