Два засоби проти чорної цвілі, яка "ховається" у пральній машині - миттєво видаляють грибок і наліт

Цвіль - одна з найнеприємніших проблем, яка може виникнути в будинку. Особливо часто грибок розвивається у ванній кімнаті, де більш волого, ніж в інших кімнатах. Цвіль може ховатися навіть усередині пральної машини, проте натуральний лайфхак допоможе позбутися її, передають Патріоти України.

Як пише видання Express, чорну плісняву з пральної машини можна легко вивести навіть без використання хімікатів. Все, що вам потрібно, ви знайдете в своєму будинку. Головними помічниками при прибиранні стануть звичайний столовий оцет та харчова сода.

Форма вашої машини є розсадником чорної плісняви, тому що вона часто ховається в кутах або ущільнювачі. Брудний одяг, волога та мило регулярно потрапляють у машину, що може призвести до зростання грибка. Сприяють цьому і закриті дверцята та ящик для порошку відразу після циклу прання.

Щоб очистити пральну машину від плісняви, спробуйте лайфхак з оцтом та харчовою содою:

  • Розбавте соду водою, щоб вийшла густа паста. Нанесіть на мочалку та протріть місця з вапняним нальотом.
  • Налийте оцет на ганчірку і ретельно протріть ущільнювач, щоб видалити цвіль.

Оцет відмінно підходить для очищення через його кислотність, речовина може розчиняти мінеральні відкладення, бруд, жир і бруд, а також вбивати бактерії. Тоді як і сода є відмінним засобом для чищення, оскільки розчиняє бруд і жир і може дезодорувати деякі запахи.

Це така смакота! Морква по-корейськи, яку можна їсти через 2-3 години - рецепт пряної закуски

неділя, 24 вересень 2023, 12:14

Найпростіша, дуже смачна та елементарна в приготуванні закуска - морква по-корейськи, для приготування якої потрібно мінімум інгредієнтів та всього 2 години часу. Для того, щоб закуска була гострішою, не шкодуйте спецій та часнику, ще можна додати гост...

Тест: Відкрийте для себе, який з ментальних аспектів переважає у вашому житті

неділя, 24 вересень 2023, 11:12

Якщо ви хочете знати, який з ментальних аспектів переважає у вашому житті, уважно подивіться на зображення нижче і виберіть силует людини, яка викликає у вас найбільшу симпатію, передають Патріоти України. Потім прочитайте опис, відповідний вашому виб...