Два засоби проти чорної цвілі, яка "ховається" у пральній машині - миттєво видаляють грибок і наліт

Цвіль - одна з найнеприємніших проблем, яка може виникнути в будинку. Особливо часто грибок розвивається у ванній кімнаті, де більш волого, ніж в інших кімнатах. Цвіль може ховатися навіть усередині пральної машини, проте натуральний лайфхак допоможе позбутися її, передають Патріоти України.

Як пише видання Express, чорну плісняву з пральної машини можна легко вивести навіть без використання хімікатів. Все, що вам потрібно, ви знайдете в своєму будинку. Головними помічниками при прибиранні стануть звичайний столовий оцет та харчова сода.

Форма вашої машини є розсадником чорної плісняви, тому що вона часто ховається в кутах або ущільнювачі. Брудний одяг, волога та мило регулярно потрапляють у машину, що може призвести до зростання грибка. Сприяють цьому і закриті дверцята та ящик для порошку відразу після циклу прання.

Щоб очистити пральну машину від плісняви, спробуйте лайфхак з оцтом та харчовою содою:

  • Розбавте соду водою, щоб вийшла густа паста. Нанесіть на мочалку та протріть місця з вапняним нальотом.
  • Налийте оцет на ганчірку і ретельно протріть ущільнювач, щоб видалити цвіль.

Оцет відмінно підходить для очищення через його кислотність, речовина може розчиняти мінеральні відкладення, бруд, жир і бруд, а також вбивати бактерії. Тоді як і сода є відмінним засобом для чищення, оскільки розчиняє бруд і жир і може дезодорувати деякі запахи.

Як дізнатися, скільки дітей судилося вам за датою народження - секрет від нумерологів

середа, 29 березень 2023, 18:23

Дуже хочеться зазирнути трохи в майбутнє, коли будуєш великі плани. Особливо це стосується сім'ї і появи на світ дітей, якщо відносини стають серйозними, або ви вирішили, що маєте для цього достатньо здоров'я, сил і життєвого досвіду, передають Патріот...

Виберіть фігуру - і дізнайтеся про свою слабкість: Психологічний тест по картинці

середа, 29 березень 2023, 18:10

Психологічний тест у картинці здатний розкрити вашу особистість без допомоги фахівця. Асоціативний експрес-тест дасть точну відповідь, адже вона ґрунтується на індивідуальності кожної людини. Пропонуємо пройти тест і дізнатися про свою головну слабкіст...