Ефект приємно вразить! Чим підживити виноград, щоб ягоди були більшими і солодшими

Слід докласти багато зусиль, щоб отримати соковитий та щедрий урожай винограду. Це примхлива культура, яка не завжди приживається на грядках і потребує правильного підживлення, передають Патріоти України.

Обирати потрібно лише ті сорти, які акліматизовані у вашому регіоні. Краще не поєднувати кілька сортів винограду на одній грядці – високорослі види будуть затінювати та пригноблювати низькорослі.

Виноград схильний до численних хвороб, погано переносить сезон дощів і посуху та потребує своєчасного підрізання гілок. Чим підживлюють виноград, щоб він був солодким та як збільшити урожай – читайте у матеріалі OBOZREVATEL.

Як вирощувати виноград

Саджанці – найпростіший та найпопулярніший спосіб. Потрібно вибрати міцний на вигляд кущ з добре розвиненою кореневою системою. Садять виноград восени, коли температура опуститься до +8-+10 °С.

Є сорти, які погано приживаються саджанцями, тому їх розводять за допомогою відводок

Також іноді використовують контейнерний метод. Саджанці вирощують вдома у спеціальному контейнері або горщиках. Важливо перед посадкою саджанців обробити ґрунт високою температурою, прибрати всі хвороботворні мікроби та спори.

Основні правила вирощування винограду

  1. Потрібно встановити міцну основу, на якій буде формуватися, триматися та зростати лоза.
  2. Бур’яни слід виривати регулярно, інакше про якісний урожай можна забути.
  3. Періодично виноград обробляють спеціальними засобами від паразитів та хвороботворних спор.
  4. Щоосені обов’язково треба зрізати лозу.
  5. Якщо у регіоні суворі зими, коріння та лозу краще вкрити, щоб захистити від сильних морозів.
Коли та чим підживлювати виноград

Важливо не пропустити правильний момент для внесення добрив. Обробку слід починати після появи зав'язей. Ефективним буде мінеральне підживлення. У велику ємність наливаємо 10 літрів води та додаємо 2 столові ложки нітрофоски. Ретельно розмішуємо, допоки добриво повністю не розчиниться. Після цього просто обприскуємо кущі винограду.

Підгодівля дуже проста, але багата на корисні елементи. Це добриво містить азот, фосфор та калій, які незамінні для вирощення якісного та щедрого врожаю. Досвідчені городники кажуть, що плоди будуть більшими, соковитішими та солодшими, ніж зазвичай. Є й інші способи підживити виноград. Можна, наприклад, використати суміш із суперфосфату, аміачну селітру, органіку та деревну золу.

Якщо потрібно швидко схуднути - французька дієта, мінус 5 кг за тиждень, меню

понеділок, 2 жовтень 2023, 8:44

Філософія цієї дієти побудована на принципі - важливо не лише кількість їжі, а і її якість, їжа та її споживання повинні приносити задоволення,передають Патріоти України. 1-й день:. 2-й день:. 3- й день:. 4-й день:. 5-й день:. 6-й день:. 7-й день:. Не ...

Навіщо мити сковороду господарським милом- лайфхак, який точно вам знадобиться

понеділок, 2 жовтень 2023, 8:08

Навіть у суперхазяйок, що хизуються кришталевою чистотою та зразковим порядком у квартирі, відбуваються казуси: відвернулася, замоталася - бац - їжа пересмажилася і пристала до сковороди, передають Патріоти України. Почистила її — добре, ні — збираєть...