Ефект приємно вразить! Чим посипати меблі та килими, щоб будинок пахнув

Дуже важливо наповнити будинок приємним ароматом. У таке житло куди приємніше повертатися після важкого трудового дня, передають Патріоти України.

Крім цього, завдяки такому з'являється відчуття затишку і чистоти. При цьому не потрібно бігти в магазин за освіжувачем повітря. Куди краще зробити свій власний домашній освіжувач. Ефект буде в рази кращим покупного.

Як зробити домашній освіжувач

Необхідно взяти дві столові ложки соди, а також ще половину столової ложки солі. Потім треба додати 10 крапель улюбленої ефірної олії. Якщо хочеться створити більш бадьорий настрій, то підійдуть цитрусові аромати. Для спокою краще віддати перевагу чайному дереву або евкаліпту.

Як тільки все буде ретельно перемішано, то можна приступати до обробки квартири. Трохи суміші потрібно насипати на меблі і килим. Через 20 хвилин засіб слід прибрати за допомогою пилососа. В результаті аромат встигне вбратися, запах буде відчуватися по всьому будинку.

Це така смакота! Морква по-корейськи, яку можна їсти через 2-3 години - рецепт пряної закуски

неділя, 24 вересень 2023, 12:14

Найпростіша, дуже смачна та елементарна в приготуванні закуска - морква по-корейськи, для приготування якої потрібно мінімум інгредієнтів та всього 2 години часу. Для того, щоб закуска була гострішою, не шкодуйте спецій та часнику, ще можна додати гост...

Тест: Відкрийте для себе, який з ментальних аспектів переважає у вашому житті

неділя, 24 вересень 2023, 11:12

Якщо ви хочете знати, який з ментальних аспектів переважає у вашому житті, уважно подивіться на зображення нижче і виберіть силует людини, яка викликає у вас найбільшу симпатію, передають Патріоти України. Потім прочитайте опис, відповідний вашому виб...