Ефект приємно вразить! Чим посипати меблі та килими, щоб будинок пахнув

Дуже важливо наповнити будинок приємним ароматом. У таке житло куди приємніше повертатися після важкого трудового дня, передають Патріоти України.

Крім цього, завдяки такому з'являється відчуття затишку і чистоти. При цьому не потрібно бігти в магазин за освіжувачем повітря. Куди краще зробити свій власний домашній освіжувач. Ефект буде в рази кращим покупного.

Як зробити домашній освіжувач

Необхідно взяти дві столові ложки соди, а також ще половину столової ложки солі. Потім треба додати 10 крапель улюбленої ефірної олії. Якщо хочеться створити більш бадьорий настрій, то підійдуть цитрусові аромати. Для спокою краще віддати перевагу чайному дереву або евкаліпту.

Як тільки все буде ретельно перемішано, то можна приступати до обробки квартири. Трохи суміші потрібно насипати на меблі і килим. Через 20 хвилин засіб слід прибрати за допомогою пилососа. В результаті аромат встигне вбратися, запах буде відчуватися по всьому будинку.

Дослідники з Британії вирахували час доби, коли люди найбільш злі - краще нікого не чіпати

субота, 25 березень 2023, 21:15

Британські дослідники дійшли висновку, що люди, зазвичай, відчувають стрес через одні й ті ж проблеми. Доводиться довго стояти в пробці, бруднити одяг, не чути будильник, спізнюватися на роботу, не знаходити місця для паркування і т. д, передають Патрі...

Господиням на замітку! Як за 15 хвилин почистити праску за допомогою мінеральної води

субота, 25 березень 2023, 17:14

Без праски не обходиться жодна господиня. Однак з часом вона починає гірше працювати. І реанімувати її допоможе мінеральна вода. Так стверджують користувачі мережі, які випробували на практиці цей засіб, передають Патріоти України. Буде потрібна саме г...