Ефект приємно вразить! Простий, але дієвий спосіб збільшити врожай огірків навіть на неродючому ґрунті

Кожен городник щорічно сподівається на високий урожай огірків, тому в цьому матеріалі розповімо, яким простим методом можна підвищити врожай огірків у кілька разів, передають Патріоти України.

Хто насправді придумав при підживленні огірків застосовувати борну кислоту – незрозуміло, але мабуть перші цей метод випробували агрономи, коли і добрив знайти було практично неможливо.

В даний час борну кислоту застосовують практично в кожному приватному господарстві, для підвищення родючості томатів та огірків.

Завдяки бору рослина добре розвивається і зав’язує багато плодів.

  • тому що краще розвивається коренева система рослини;
  • на рослинах більше формується зав’язей за рахунок безперервного фотосинтезу.

При обприскуванні або підживленні бором необхідно суворо дотримуватись пропорцій, оскільки він засвоюється рослиною відразу, а при передозуванні є вірогідність обпекти листя.

Підживлення бором на бідних ґрунтах проводять на всіх етапах: обробка перед посівом, підживлення розсади та дорослих рослин.

Для обприскування огірків при нестачі застосовують наступний розчин: 2 г бору на 2 літри води.

ВАЖЛИВО! Борна кислота розчиняється лише у гарячій воді. Тому спочатку її розводять у будь-якій ємності, після чого доводять до необхідного обсягу.

Профілактичне обприскування розчином проводять не рідше 1 разу на 20 днів з розрахунку 10 г борної кислоти на 10 літрів води. Не використовуйте бор більше 4 разів за сезон.

Не робіть так! Основні помилки під час заморозки ягід на зиму

середа, 27 вересень 2023, 7:07

Сезонні ягоди та фрукти дозволяють нам ласувати ними лише нетривалий час, усього якихось півтора-два місяці. А нам, звичайно ж, хочеться більше, передають Патріоти України. Тому саме час пом’янути не злим тихим словом винахідників морозильної камери. П...

Перевірте себе! Розмір вашої руки розповість дещо цікаве про ваш характер

середа, 27 вересень 2023, 6:12

Пропонуємо вам самим спробувати пізнати себе трохи краще, пройшовши нескладний тест. Від вас вимагається лише виміряти відстань від ліктя до кисті рук так, як це зроблено на малюнку нижче, передають Патріоти України. Ті, хто не зміг дотягнутися до кист...