Ефект приємно здивує! Чим протерти підлогу у ванній, щоб у кімнаті приємно пахло

Видання Mirror ділиться лайфхаком, який допоможе позбутися неприємного запаху у ванній кімнаті та при цьому очистить підлогу. Для цього буде потрібно лише один доступний продукт. Можливо, ви вже маєте цей гігієнічний засіб на одній із домашніх полиць, передають Патріоти України.

Як прибрати неприємний запах у ванній

Піна для гоління може бути дуже корисною при прибиранні оселі. Її можна використовувати для видалення неприємних запахів, а також для очищення різних поверхонь від плям та різних забруднень.

Просто нанесіть піну для гоління на засмічену або забруднену поверхню і залиште на деякий час. Потім промийте або витріть поверхню.

Однак, перш ніж застосовувати піну для гоління на будь-якій поверхні, завжди варто перевірити її на невеликій ділянці, щоб переконатися, що вона не викликає пошкоджень або змін кольору.

Господиням на замітку! Які помідори краще обрати для консервації - три основні критерії

субота, 22 червень 2024, 21:28

Консервація продуктів на зиму - це одне з основних занять господинь влітку. Для того, щоб продукти зберігались цілу зиму та не нанесли шкоду організму, слід уважно підходити до їх вибору, передають Патріоти України. Як правильно обирати помідори для ко...

Коли солити пельмені? Є помилка, якої припускається багато господинь

субота, 22 червень 2024, 17:15

Пельмені, здавалося б, така банальна страва, але щоб напівфабрикати добре зварилися і вийшли смачними, потрібно знати секрети приготування, передають Патріоти України. По-перше, для приготування пельменів необхідно вибрати потрібну каструлю. Посуд має ...