Ефект приємно здивує! Цей засіб за 5 хвилин видалить кухонний бруд - приготувати можете вдома

Часто саме кухня страждає найбільше від бруду і виглядає неохайно, навіть якщо її прибирати раз у тиждень просто ганчіркою. Звичайна вода не може впоратися із жирним та липким нальотом. Досвідчені господині радять простий засіб, передають Патріоти України.

Подробиці

Для того, щоб його зробити візьміть просто 1 л теплої води, додайте 1 ст.л. лимонної кислоти та 1 ч.л. засобу для миття посуду. Навіть бюджетний розчин справиться, оскільки просто треба мильна основа.

Таким засобом промивайте поверхні кухонних фасадів, стільниці, плиту та стіни. Все буде блищати та виглядати, мов нове. Все тому, що жирні плями розчиняться і легке тертя видалить навіть застарілий бруд.

Якщо мити таким способом кухню раз на тиждень, то на прибирання буде йти 5 хвилин. При цьому протягом тижня ви будете насолоджуватися чистотою.

Буде ідеально гострим - простий спосіб, щоб заточити ніж в м'ясорубці

вівторок, 26 вересень 2023, 18:59

Часто господині перемелюють м'ясо у фарш самостійно. Але для цього потрібна гостра м'ясорубка, передають Патріоти України. Заточити ніж в м'ясорубці можна і самостійно за допомогою підручних засобів. Щоб зробити це, вам знадобиться лише шматок дрібнозе...

Жир сам відпаде! Як легко видалити жирний наліт на кухні з фасадів та інших поверхонь

вівторок, 26 вересень 2023, 16:50

Липкий жирний наліт - це проблема, з якою зіштовхуються всі господині будинків та квартир. Він накопичується на плитах, стільницях, витяжках, меблях та інших поверхнях. Але не варто перейматися, оскільки є безліч народних засобів, які легко впораються ...