Ефект приємно здивує! Цей засіб за 5 хвилин видалить кухонний бруд - приготувати можете вдома

Часто саме кухня страждає найбільше від бруду і виглядає неохайно, навіть якщо її прибирати раз у тиждень просто ганчіркою. Звичайна вода не може впоратися із жирним та липким нальотом. Досвідчені господині радять простий засіб, передають Патріоти України.

Подробиці

Для того, щоб його зробити візьміть просто 1 л теплої води, додайте 1 ст.л. лимонної кислоти та 1 ч.л. засобу для миття посуду. Навіть бюджетний розчин справиться, оскільки просто треба мильна основа.

Таким засобом промивайте поверхні кухонних фасадів, стільниці, плиту та стіни. Все буде блищати та виглядати, мов нове. Все тому, що жирні плями розчиняться і легке тертя видалить навіть застарілий бруд.

Якщо мити таким способом кухню раз на тиждень, то на прибирання буде йти 5 хвилин. При цьому протягом тижня ви будете насолоджуватися чистотою.

Макіяж, який відлякує чоловіків: ТОП-6 улюблених жіночих тенденцій, яких слід уникати

середа, 29 березень 2023, 15:30

У одвічній боротьбі між "виглядати природно" і "трохи прикрасити себе" жінки часом губляться. Тут буде легше орієнтуватися на тренди в макіяжі, які не подобаються чоловікам, передають Патріоти України. Так-так, вони помічають часом навіть більше, ніж н...

Тест по картинці: Оберіть чашку - і вона розкриє приховану рису вашого характеру

середа, 29 березень 2023, 15:13

Цей психологічний тест у картинці допоможе дізнатися приховану рису вашого характеру. Вам достатньо просто вибрати чашку, яка подобається вам найбільше, передають Патріоти України. Чашка №1. Ви відрізняєтеся від інших людей екстравагантністю та позитив...