Ефект вразить! Домашній засіб, який легко впорається з липким жирним нальотом на кухонній плиті і витяжці

До комфорту звикнути легко. Витяжка на кухні створює приємний мікроклімат: немає запаху, не душно, а жировловлювачі не дають осідати крапелькам жиру на фасаді шафок, стелі ,передають Патріоти України.

Олійний наліт на решітці утворюється щоразу, коли пристрій працює. Поступово шар стає щільнішим, і це відбувається день за днем.

Намагайтеся не упускати вільної хвилини, привчіть себе між справою щось почистити, протерти, не доводячи забруднення до критичного стану. Всі техніка на кухні і корисні аксесуари повинні бути чистими — це показник акуратності господині.

Повірте, що таке ведення справ допомагає підтримувати чистоту без генерального прибирання, що триває зазвичай цілий день. Приготувати засіб для чищення для витяжки та плити, можна самостійно.

Рецепт простий, але ефективний. Візьміть 50 мл спирту (можна замінити горілкою), додайте чайну ложку засобу для миття посуду — і все! Приступайте до миття. За допомогою пульверизатора наносите засіб на решітку і протирайте серветкою. Одна хвилина — решітка блищить. Забруднення на варильній поверхні відходять так само легко.

Дізнайтесь, який магічний дар ви отримали в день свого народження

вівторок, 6 червень 2023, 18:12

Збігів не існує. Все в нашому світі відбувається з якоюсь метою, передають Патріоти України. До речі, з точки зору алхімії, окультизму і нумерології дата вашого народження – не випадковий набір цифр. Вона свідчить про чарівний дар, який ви отримали, ко...

Перевірте себе! На якій із цих картинок найдружніша сім’я?

вівторок, 6 червень 2023, 17:14

Психологи стверджують, що відносини з людьми завжди закладаються нашою родиною в дитинстві і часто визначають, як ми бачимо світ. Пропонуємо вам перевірити свою логіку та інтуїцію, відповівши на просте запитання, передають Патріоти України. Подивіться ...