Ефект вразить! Якщо дошкуляють комарі - просто посадіть на дачі ці рослини

На дачі чи в саду комарі - часті гості. Позбавитись їх присутності можна не тільки спеціальними магазинними відлякувачами. Якщо посадити певні рослини, ви матимете природній захист, передають Патріоти України.

Що треба посадити

Комарі бояться інтенсивних ароматів. Рослини в цьому плані можуть стати ефективним методом для їх відлякування. Для цього розгляньте можливість посадити такі різновиди:

  • лаванда;
  • часник;
  • розмарин;
  • чебрець;
  • болотяне багно (лікарська рослина).

Їм знайдеться місце на вашій ділянці. Тож комарі не будуть дошкуляти. Почекайте з різноманітними засобами з магазину. Можливо, названі рослини суттєво виправлять ситуацію з комахами, які дошкуляють.

Просто замініть ковбасу на інші продукти: Як "освіжити" смак "Олів’є"

понеділок, 2 жовтень 2023, 10:10

Салат олів’є - традиційна страва на столах. Попри існування сотні інших рецептів крутих святкових салатів, ми все одно любимо поласувати саме олів’є, передають Патріоти України. Зазвичай олів’є готують зі стандартного набору інгредієнтів. Багато хто не...

Яку кашу не можна їсти щодня і чому - несподівана відповідь експертів

понеділок, 2 жовтень 2023, 9:57

Будь-яка каша є відмінним гарніром до м'ясних, рибних та овочевих страв. Фахівці рекомендують їсти крупи 2-3 рази на тиждень. Існує міф, що вранці потрібно обов'язково їсти вівсяну кашу, фахівці ж навпаки стверджують, що вранці потрібно їсти білкові пр...