Ефект здивує! Як прибрати неприємний запах із взуття - прості та бюджетні лайфхаки

Кожному з нас хочеться, аби улюблена нова пара взуття не тільки довше мала бездоганний вигляд, але й запах. Останнього пункту дотримуватися інколи важче, ніж здається, передають Патріоти України.

Взуття неприємно пахне - що робити

Неприємний запах вашого взуття може з легкістю зіпсувати загальне враження про вас. Ви можете бути вкрай охайною людиною, але фізіологія здатна підводити у найнеочікуванішій ситуації. Розглянемо кілька лайфаків, як прибрати неприємний запах із взуття.

  • Оцет або перекис водню

Цей спосіб вважають одним з найлегших та найдієвіших. Достатньо покласти у взуття ватний диск, змочений перекисем водню, або оцетом. Вони вберуть неприємний запах за лічені хвилини. Але не перестарайтеся з кількістю рідини, аби не довелося ще й сушити ваше взуття.

  • Сода, вугілля або дитяча присипка

Перелічені вище засоби мають гігроскопічні властивості - здатні швидко поглинати вологу, у середовищі якої розмножуються бактерії, які й викликають неприємний запах. Якщо ви ще думаєте, як прибрати запах із взуття в домашніх умовах, тоді шукайте соду, активоване вугілля, або дитячу присипку. Достатньо висипати трохи одного з цих засобів у середину взуття на ніч, а вранці пропилосити його або струсити.

  • Чай

Цей спосіб перевірений часом і першим спадає на думку у пошуку варіантів, чим прибрати запах у взуття. Чайні пакетики точно є у кожному домі та навіть у кожному офісі. Покладіть по пакетику у взуття, а вранці здивуєтеся відсутністю неприємного запаху. Чай поглине його повністю.

  • Шматочок мила

Розуміємо ваше здивування, адже не відразу зрозуміло, навіщо класти мило у взуття. Однак це один з найдієвіших лайфхаків, особливо актуальний для людей, які багато прогулюються, або займаються спортом. Просто покладіть шматочок мила у взуття після прогулянки, а вранці воно матиме свіжий запах. Можна застосовувати мило з ароматичними добавками.

  • Спреї та дезодоранти

У мас-маркеті безліч засобів, які допоможуть прибрати запах із взуття вдома за кілька хвилин. Вони борються із проблемою на молекулярному рівні, тому є досить ефективними.

Окрім лайфхаків рекомендуємо не забувати про гігієну взуття. Регулярно просушуйте його, віддавайте у хімчистку, або періть у пральній машинці. Правильний догляд також впливає на запах взуття.

Джерело: УНІАН

Картоплі буде дуже багато! Ось що треба зробити у червні, щоб отримати рекордний урожай

п’ятниця, 9 червень 2023, 11:13

Червень - гаряча пора для городників. Починають сходити різноманітні культури, з’являються бур’яни, активізується боротьба зі шкідниками, передають Патріоти України. Підгортання картоплі. Серед городників досі точаться дискусії щодо необхідності червне...

За неуважність треба платити: Як супермаркети обдурюють українців із вершковим маслом

п’ятниця, 9 червень 2023, 10:13

Українцям у супермаркетах доволі часто продають фальсифікати масла та просто неякісна продукція. Проте спожвачі мають змогу самостійно розпізнати, чи справжнє масло вони купують, передають Патріоти України. Як розпізнати, чи справжнє масло? Домашні спо...