Ефективна проти старіння: Ця спеція має бути в щоденному раціоні

Ця унікальна приправа дає приголомшливий ефект для здоров'я людини.

Фахівці Університету Макгілла в Монреалі провели масштабне дослідження, спрямоване на запобігання старіння організму, повідомляють Патріоти України. За інформацією вчених під час дослідження фахівці з'ясовували, як процес старіння може прискорити сприйнятливість організму до різних хвороб.


Вчені шукали натуральні сполуки, які б могли уповільнити старіння і запобігти збоям в організмі, в результаті призводять до виникнення вікових захворювань. Під час численних експериментів вчені змогли встановити, що куркумін володіє унікальними здібностями. Зокрема, мова йде про з'єднання, описаних як «фітохімічні речовини, виділені з куркуми», мають численні анти-старійні властивості. Відзначається, що куркума містить унікальні антиоксиданти, а також антимікробні та протизапальні речовини.

У сукупності унікальна приправа дає приголомшливий ефект для здоров'я людини. Як заявили автори дослідження, саме куркумін може стати тим з'єднанням, який в найближчі роки будуть активно застосовувати в області охорони здоров'я. Однак існує і великий недолік. Потрібну кількість корисної речовини можна отримати тільки з величезної кількості куркуми, тому в майбутньому необхідно створити різноманітні біодобавки та інші препарати, які б дійсно позитивно впливали на здоров'я.

"Кіготки тигриці": Найкращі ідеї нейл-арту для коротких та довгих нігтів для зустрічі Нового року

середа, 8 грудень 2021, 7:10

Багато дівчат вже планують святкове вбрання, зачіску та манікюр на Новий рік. Для зустрічі 2022 року обов'язково підберіть сукню в блакитному або помаранчевому кольорі, гарне укладання, а дизайн нігтів нехай буде ніжним, вишуканим та обов'язково із дзе...

З архіву ПУ. Медики назвали чотири натуральних продукти, які розріджують кров

середа, 8 грудень 2021, 2:00

На тлі деяких захворювань, зокрема коронавірусу, може виникнути підвищене згортання крові, а це загрожує серйозними проблемами зі здоров'ям. Щоб цього не трапилося, варто запам'ятати, які натуральні продукти покращують кровообіг, передають Патріоти Укр...