Експерт назвав п'ять речей, які потрібно зробити зараз, щоб підготувати авто до зими

Водії можуть захистити свої автомобілі цієї зими, дотримуючись основних порад, кажуть автомобільні експерти компанії a-Plan Insurance. Вони закликали автомобілістів дотримуватися п'яти простих порад, щоб підготувати свої машини до зими, передають Патріоти України.

Як повідомляє Express, низькі температури та волога погода можуть завдати шкоди автомобілям. Проте учасники дорожнього руху можуть захистити свої транспортні засоби, дотримуючись основних правил утримання авто і серії перевірок.

Як підготувати авто до зими - поради

Читайте інформаційну панель. За даними експертів a-Plan, тільки 52% автомобілістів вміють правильно ідентифікувати сигнальні лампи свого автомобіля. Це означає, що десятки учасників дорожнього руху не знають, що означають 12 найпоширеніших символів. Страхування A-Plan додало: "якщо загориться червоне світло, це негайне попередження про те, щоб відвезти машину в гараж, щоб її можна було виправити.

Якщо загоряється жовте світло, це все одно може бути серйозним, але не таким терміновим, тому якомога швидше доставте автомобіль на перевірку". Взимку підготовка необхідна, оскільки поломка в темний час доби при поганій видимості може бути більш небезпечною.

Порада № 2. Перевірте глибину протектора та тиск у шинах.

Учасники дорожнього руху можуть перевірити тиск в шинах, натиснувши долонею на гуму. Як правило, недостатньо накачана шина здається м'якою. Перевірте акумулятор. За даними a-Plan Insurance, проблеми з акумулятором є основною причиною поломок транспортних засобів у холодну або вологу погоду.

Низькі температури уповільнюють процеси всередині акумулятора, що обмежує його здатність утримувати заряд. "Холодна погода також може призвести до утворення конденсату, коли замерзаюче повітря зустрічається з гарячим повітрям, що оточує акумулятор і двигун. Цей конденсат може спричинити корозію, яка пошкодить компоненти", - пояснюють експерти.

Якщо автомобіль зупиняється при включенні запалювання або блимає Червона попереджувальна лампа, акумулятор потрібно замінити. Не залишайте машину на стоянці всю зиму. Експерти застерігають від зберігання автомобіля в гаражі всю зиму. Натомість автомобілістам слід регулярно заводити двигун і робити короткі 15-20-хвилинні поїздки, коли це можливо.

Регулярна поїздка збереже акумулятор і двигун в справному стані, а також забезпечить підтримку правильної консистенції автомобільного масла. І нарешті, перевірте фари та рівень рідин. Фари життєво необхідні взимку. Експерти кажуть, що автомобілісти повинні якомога частіше перевіряти фари, стоп-сигнали і покажчики поворотів.

Перевірка рівня рідини у вашому автомобілі також може допомогти зменшити ризик пошкодження. Перевірка рівня антифризу і масла може допомогти підтримувати роботу двигуна, а долити їх легко, не відвідуючи автосервіс.

Психологічний тест у картинці: Виберіть улюблений фрукт - і ми вгадаємо ваш характер

середа, 29 листопад 2023, 7:15

Цей простий тест покаже, що існує прямий зв’язок між улюбленим фруктом і вашою особистістю. Залежно від обраного вами фрукта ви дізнаєтеся, що означає ваш вибір з психологічної точки зору, передають Патріоти України. Отже, виберіть свій улюблений фрукт...

Народні прикмети на 29 листопада: що категорично не можна робити у Парамонов день. Ритуал на везіння і щастя

середа, 29 листопад 2023, 7:05

Православна церква України 29 листопада за новим стилем вшановує пам'ять мученика Парамона і ще 370-ти мучеників, яких стратили язичники, а також преподобного Акакія Синайського і преподобного Нектарія з Києво-Печерської Лаври. За старим стилем в цей д...