Експерти NASA розробили антикоронавірусне намисто

Схожий пристрій, але на магнітах намагався створити винахідник з Австралії. Але його задум закінчився фіаско, коли магніти просто застрягли у нього в носі.

У NASA розробили спеціальний засіб, який оригінально допоможе боротися з коронавірусом. Мова йде про кулон на шию - він не дозволяє людині торкатися руками обличчя - таким чином перекриваючи один з основних шляхів поширення COVID-19, повідомляють Патріоти України.

Інженери космічного агентства рекомендують надягати його після того, як ви вимили руки. І хоча розробники не планують запускати кулон під назвою Pulse в масове виробництво, вони опублікували спеціальний гайд, слідуючи якому можна зібрати такий пристрій самостійно.

Принцип дії кулона полягає в тому, що він вібрує кожен раз, коли ваша рука тягнеться до обличчя. Таким чином пристрій береже вас від неусвідомлених дотиків - чим ближче до обличчя, тим сильніше вібрація кулона.

Для того, щоб обзавестися пристроєм, вам знадобляться: пара проводів, вібромотор, батарейки, інфрачервоний датчик наближення і вимикач. Деталі пропонується розмістити в пластмасовому корпусі, надрукованому на 3D-принтері. Цікаво, що схожий пристрій, але на магнітах намагався створити винахідник з Австралії. Але його задум закінчився фіаско, коли магніти просто застрягли у нього в носі.

Будьте обережні! Чим небезпечний відпочинок на пляжах із брудною водою

середа, 15 липень 2020, 8:30

Незабаром вода у столичному Дніпрі має очиститися. У столичному Дніпрі та в Чорному морі в Одесі у воді виявили кишкову паличку. Утім відпочивальників це не лякає, чим це загрожує і коли, очиститься вода, передають Патріоти України з посиланням на ТСН....

Господині на замітку: Апетитна запечена картопля-гармошка

середа, 15 липень 2020, 6:50

Дуже смачна та ситна страва, яку можна подати і на святковий стіл, і на звичайний сімейний обід. Готується вона із найпростіших продуктів і доволі легко. Запечена картопля-гармошка буде чудовою гарячою стравою на святковий стіл. Запечена картопля-гармо...