Фактор, про який забувають кулінари: Чому пліснявіє варення в банках

Смачне варення - улюблена заготівля багатьох. Взимку так чудово відкрити баночку і поласувати разом з тоненькими млинцями або просто з хлібом, передають Патріоти України.

Але кожен хоч раз стикався з такою проблемою, як цвіль у варення. Не всі одразу наважуються викинути зіпсовану банку. При тому, що вживання цвілі здатне викликати безліч серйозних захворювань. Разом із ProstoWay окреслюємо причини, з яких у банці може з’явитися цвіль.

Пліснява, що вже з’явилася в банці з консервацією, може прожити там не один рік. Варення з грибковим утворенням небажано вживати. Якщо ви знайшли плісняву у банці з варенням, це може означати:

  • що під час приготування варення його недостатньо довго варили, і саме це створило умови для появи цвілі;
  • була використана неправильна пропорція ягід та цукру, або було порушено рецепт або технологію;
  • погана обробка банки чи пакувальних матеріалів, недостатня стерилізація.

Часом буває, що банки простерилізовані добре, і варення досить проварене, але щоб їх сумістити, тобто, щоб накласти варення у банки, було використано нестерилізовану ложку чи ополоник — такі деталі теж варто враховувати.

Психологічний тест у картинці: Виберіть улюблений фрукт - і ми вгадаємо ваш характер

середа, 29 листопад 2023, 7:15

Цей простий тест покаже, що існує прямий зв’язок між улюбленим фруктом і вашою особистістю. Залежно від обраного вами фрукта ви дізнаєтеся, що означає ваш вибір з психологічної точки зору, передають Патріоти України. Отже, виберіть свій улюблений фрукт...

Народні прикмети на 29 листопада: що категорично не можна робити у Парамонов день. Ритуал на везіння і щастя

середа, 29 листопад 2023, 7:05

Православна церква України 29 листопада за новим стилем вшановує пам'ять мученика Парамона і ще 370-ти мучеників, яких стратили язичники, а також преподобного Акакія Синайського і преподобного Нектарія з Києво-Печерської Лаври. За старим стилем в цей д...