Фантастичний трюк врятує сковороду, що пригоріла - буде як нова!

Сковороди забруднюються не лише жиром, а й їжею, що пригоряє. Відмити поверхню в останньому випадку непросто, але за допомогою підручних засобів ви полегшите собі завдання.

Врятувати сковороду, що пригоріла, допоможе один фантастичний трюк. Про ефективний лайфхак йдеться в матеріалі The Sun.

  • Як очистити пригорілу сковороду з нержавіючої сталі

Підготуйте гумові рукавички, оцет та бікарбонат соди. Спочатку додайте в сковороду рівні частини води й оцту та доведіть до кипіння. Потім всипте дві столові ложки бікарбонату соди. Залиште ємність на 15 хвилин. Пригорілі шматочки їжі легко відстануть від поверхні, й ви зможете без зусиль відмити посуд.

  • Як мити пригорілу сковороду з антипригарним покриттям

Тут потрібен інший підхід. Спочатку замочіть сковороду на кілька годин. Далі почистіть поверхню чистою губкою, що не залишає подряпини. Для видалення плям, що залишилися, приготуйте пасту з бікарбонату соди і води, нанесіть на губку й акуратно потріть.


Ви будете здивовані! Ці п'ять "корисних" продуктів насправді шкодять здоров'ю

середа, 29 листопад 2023, 7:55

Лікар розповів про п'ять продуктів, які всі вважають корисними, а вони насправді такими не є і підвищують цукор у крові, передають Патріоти України з посиланням на TikTok доктора Міджа Брауна. Які продукти підвищують рівень цукру в крові . Зазначимо,...

Перше побачене на картинці розповість що заважає вам мати міцні стосунки

середа, 29 листопад 2023, 7:40

Коли люди вступають у романтичні стосунки, вони сподіваються на щось серйозне, а не для того, щоб “не прогавити момент”. Але через деякий час у відносинах починаються проблеми і вони припиняються. Зазвичай, люди самі створюють проблеми, передають Патрі...