Фіалка і фікус приносять горе! Які рослини не варто тримати вдома

Кімнатні рослини - це не тільки розкішна прикраса для вашого помешкання, але й джерело безкінечних забобонів. З якихось причин люди досі полюбляють лякати себе негативними наслідками того, що у кутку їхньої кімнати з’явиться невеличкий вазон, передають Патріоти України.

Але які рослини приносять нещастя в дім? Якщо вірити цим прикметам, то практично всі популярні. Вірити їм, чи не вірити – справа ваша.

Узамбарська фіалка, або ж сенполія

Цій маленькій і дуже красивій квіточці приписують силу робити жінок самотніми. А дехто лякає навіть тим, що вона спричиняє безпліддя. А от у східній традиції сенполія – символ сімейної злагоди та добробуту.

Монстера

Чомусь у наших краях прийнято вважати монстеру рослиною-вампіром, яка висмоктує усю позитивну енергію. Це при тому, що в Китаї вона є талісманом довголіття.

Плющ

Деякі види плющів є отруйними і викликають сильне подразнення шкіри, може тому йому приписують здатність поглинати будь-яку енергію – спершу негативну, а потім і позитивну. Однак ще у Середньовіччі в Європі плющ називали символом вірності і талісманом удачі для самотніх, які шукають собі пару.

Папороть

Давні слов’яни шукали цвіт цієї рослини у ніч проти Івана Купала, щоби отримати багатство та удачу. Можливо тому її стали саджати вдома – щоби далеко не ходити. Але невдовзі папороті почали приписувати здатність притягувати нещастя. Втім, за іншою версією, вона сприяє залагодженню конфліктів у родині.

Гібіскус, зокрема такі його види як китайська та суданська троянда

Гібіскуси вважають дуже чутливими до енергетики в домі. Якщо рослина почала в’янути, це віщує хворобу когось із сім’ї. Разом з тим її називають чудовим компаньйоном для творчих натур, який дарує натхнення і розганяє поганий настрій.

Фікус

Після Другої світової війни фікус зненацька зажив слави рослини вдовиць. Хтось чомусь вирішив, що в оселі, де стояв такий вазон, не повернулись з фронту чоловіки. Натомість у Китаї ж фікусам приписують здатність зміцнювати сім’ю, а мешканці Таїланду впевнені, що він відганяє злих духів.

Циперус

Ще одна рослина зі славою вампіра у нашому списку. Вважається, що особливо безжальна вона до людей цинічних, заздрісних та злих. За іншою версією, присутність циперуса в оселі зміцнює здоров’я (до речі, рослина дійсно має певні бактерицидні властивості) і сприяє гармонійним стосункам.

Як врятувати урожай черешні від птахів - кращі поради дачникам

вівторок, 6 червень 2023, 6:09

Сезон черешні у розпалі. Птахи нападають на дерево, коли ягоди ще не встигають дозріти. Що робити, щоб дочекатися соковитих спілих ягід, а не ділити урожай з пернатими, читайте у подробицях, передають Патріоти України. Зазвичай птахи злітаються на дере...

Не поспішайте викидати наче непотріб: Як використовують кавову гущу

вівторок, 6 червень 2023, 5:45

Викидати кавову гущу не варто. Використати її, за деякими народним звичаями, можна для ворожіння. Але не тільки. Виявляється, що кава корисна також як добриво для кімнатних рослин, для очищення різних речей та навіть тіла. . Кавовою гущею можна чистит...