Фотограф зробив знімок двох зебр і заплутав глядачів. Спробуйте розібратись, яка спереду та дивиться в камеру

Фотограф опублікував знімок двох зебр. Нічого незвичного, але у соцмережах не можуть визначитися, яка з них дивиться в камеру, передають Патріоти України.

У дискусіях користувачі зайшли так далеко, що деякі вже розкрили таємницю кадру — можливо, автор зобразив не двох тварин. Здається, вирішити, яка ж зебра розташована до глядачів в анфас, допоможуть тільки вуха з забарвленням і, звичайно, сам фотограф.

Сарош Лодхі — популярний фотограф дикої природи з Індії, який співпрацює з виробником фотоапаратів Nikon. У 2019 році Лодхі відправився в подорож по кенійському заповіднику Масаї-Мара. У тих місцях можна легко натрапити на левів, африканських слонів, леопардів і гепардів, але через 13 місяців після поїздки Сарош запитав у підписників в Twitter не про них.

Фотограф помітив у своїх архівах незвичайний знімок зебр і вирішив поцікавитися, яка з них, на думку користувачів, дивиться в об'єктив:

  • "Яка зебра попереду? Ліва чи права?"

Як часто буває в Мережі, люди не змогли прийти до одноголосного рішення. А потік одностайної невизначеності користувачів і зовсім запустив один Сароша ще один дослідник дикої природи Парвін Касван, порівнявши ситуацію з зебрами з військовим парадом.

  • "Поки що немає ніякого консенсусу. Як на параді. Лівою, правою, лівою, правою..."

Частина користувачів взагалі вирішили, що перед ними комп'ютерна графіка, а на фото лише одна зебра. При цьому, за реальну вони взяли ліву тварину.

  • "Неймовірно! Вони створені за допомогою графічного дизайнера, так що вгадати дійсно складно. Але я сподіваюся, що правильна відповідь ліва.

До послідовників теорії віртуальної змови приєдналися люди помірних поглядів — вони так само вважають, що на фотографа, а точніше, його об'єктив, дивиться ліва зебра.

  • "З позиції вух спереду знаходиться ліва. Адже так?"
  • "Правильно буде сказати, що ліва [спереду]. Проте краще за все вам сказати, яка відповідь вірна!"

Хтось так і зміг визначитися, тому припустив, що на фото є і третя — центральна — зебра.

Втім, фани правої зебри зовсім не збиралися здаватися, тому визначали її положення тіні — а вона прямо вказала їм, що їх фаворитка спереду.

  • "Та, що праворуч... Судячи з тіні."
  • "Права зебра.

Але люди, які вважали, що правильна відповідь — ліва зебра, абсолютно праві. Принаймні, у цьому зізнався сам Сарош.

І є відразу 3 причини довіряти автору твіту та знімку.

  • "На нас дивиться ліва: 1. Колір волосся темніше, ніж у правої та на маківці 2. Положення голови відповідає висоті лівої зебри. 3. Довжина шиї до голови здається надзвичайно великою для правої, але добре сходиться з лівою! Сподіваюся, це правильно.".

Дізнайтесь, який магічний дар ви отримали в день свого народження

вівторок, 6 червень 2023, 18:12

Збігів не існує. Все в нашому світі відбувається з якоюсь метою, передають Патріоти України. До речі, з точки зору алхімії, окультизму і нумерології дата вашого народження – не випадковий набір цифр. Вона свідчить про чарівний дар, який ви отримали, ко...

Перевірте себе! На якій із цих картинок найдружніша сім’я?

вівторок, 6 червень 2023, 17:14

Психологи стверджують, що відносини з людьми завжди закладаються нашою родиною в дитинстві і часто визначають, як ми бачимо світ. Пропонуємо вам перевірити свою логіку та інтуїцію, відповівши на просте запитання, передають Патріоти України. Подивіться ...