Ганчірка не знадобиться! Чим мити вікна, щоб вони сяяли, як в готелі

Вікна накопичують бруд всередині та зовні, тому їх потрібно регулярно мити. Щоб не витрачати забагато коштів та часу, можна використати один простий лайфхак, передають Патріоти України.

Спреї для миття вікон коштують дорого, але часто залишають на склі бруд та розводи. Як помити вікна швидко та ефективно, розбиралося видання Еxpress.

Як помити вікна швидко та без розводів

Є один дуже легкий і результативний спосіб. Необхідно взяти білий оцет та газету. Але спершу слід очистити вікна від пилу – у цьому допоможе звичайний паперовий рушник.

У пусту пляшку з розпилювачем додайте воду та оцет у пропорції 2:1. Підійде лише білий оцет – він не лишає слідів. Кислоти допоможуть розщепити всі забруднення і навіть жирні плями на склі.

Побризкайте розчином на скло і одразу витріть зім’ятими шматками газети. У порівнянні зі стандартними ганчірками та рушниками, газета має досить жорстку структуру. Вона не розшаровується і не залишає ворсинок після чищення. Можна взяти також серветки з мікрофібри.

Користуючись газетою, не варто терти нею віконну раму, оскільки чорнило може спричинити серйозні плями. Раму краще витерти паперовим рушником.

Наостанок відполіруйте скло сухим шматком газети. Робота займає менше 10 хвилин. Обидві сторони вікна будуть сяяти чистотою.

Для чого потрібна бирка на чайному пакетику- правильну відповідь мало хто знає

середа, 7 червень 2023, 11:10

Чай у нас асоціюється із затишком. Що може бути краще за домашні посиденьки з улюбленою випічкою та гарячим напоєм, передають Патріоти України. А ось чи замислювалися ви, навіщо придумано бирку з паперу на чайному пакетику? Дехто думає, що він необхідн...

Вічний мрійник чи раціональна людина?Перше побачене на картинці розкриє таємні сторони вашої особистості

середа, 7 червень 2023, 10:08

Психологічний тест на характер допоможе дізнатися таємні сторони своєї особистості і як використовувати їх собі на благо, передають Патріоти України. Швидкі тести по картинці володіють приголомшливою точністю, адже вони працюють на підсвідомості. Тест...