Геніальний трюк очистить кран від нальоту - необхідний "інструмент" знайдеться на кухні

Навіть на новому крані з часом утворюється вапняний наліт. Особливо страждають прилади в районах із жорсткою водою. Однак ви зможете легко очистити кран до блиску за допомогою підручного кухонного предмета,, передають Патріоти України.

Звучить несподівано, але у чищенні крана допоможе пергамент – папір, який зазвичай використовують для випікання страв у духовці. Геніальним лайфхаком поділився один з користувачів TikTok під ніком @home_motivationn.

Так, жінка вирішила спробувати спосіб миття крана на кухні або ванній кімнаті за допомогою пергаменту. Результат приємно її здивував, а такий нестандартний метод прибирання вона віднині вважає чудовим.

Автор ролика використовує папір для випічки, щоб очистити кран від вапняного нальоту. Насправді все дуже просто. Щоб провернути подібний лайфхак, потрібно взяти лист пергаменту. Потім необхідно зім’яти його: вийде така собі куля. І вже імпровізованою губкою жінка енергійно натирає всю поверхню крана. Сліди нальоту зникнуть на очах!

Відмова від них може продовжити життя! ТОП-5 найшкідливіших продуктів для серця

неділя, 4 червень 2023, 17:30

Серцево-судинні хвороби є найчастішою причиною смертності у світі. На головний орган негативно впливають малорухливий спосіб життя та неправильне харчування, передають Патріоти України. Кардіологи назвали топ-5 найшкідливіших продуктів для серця. Відм...

Ручки плити блищатимуть за 5 хвилин! Просто нанесіть на них цей домашній копійчаний розчин

неділя, 4 червень 2023, 17:15

Якщо забруднення не надто складні, то поверхня, дверцята плити та конфорки можуть бути легко очищені гелем для миття посуду або звичайною водою. Однак ситуація інша, якщо липким нальотом жиру покриті ручки плити. Якщо він накопичився протягом тривалого...