Геніальний трюк очистить кран від нальоту - необхідний "інструмент" знайдеться на кухні

Навіть на новому крані з часом утворюється вапняний наліт. Особливо страждають прилади в районах із жорсткою водою. Однак ви зможете легко очистити кран до блиску за допомогою підручного кухонного предмета,, передають Патріоти України.

Звучить несподівано, але у чищенні крана допоможе пергамент – папір, який зазвичай використовують для випікання страв у духовці. Геніальним лайфхаком поділився один з користувачів TikTok під ніком @home_motivationn.

Так, жінка вирішила спробувати спосіб миття крана на кухні або ванній кімнаті за допомогою пергаменту. Результат приємно її здивував, а такий нестандартний метод прибирання вона віднині вважає чудовим.

Автор ролика використовує папір для випічки, щоб очистити кран від вапняного нальоту. Насправді все дуже просто. Щоб провернути подібний лайфхак, потрібно взяти лист пергаменту. Потім необхідно зім’яти його: вийде така собі куля. І вже імпровізованою губкою жінка енергійно натирає всю поверхню крана. Сліди нальоту зникнуть на очах!

Психологічний тест: Виберіть чашку на картинці - і дізнайтесь, яка ви людина

неділя, 26 березень 2023, 21:12

Добра, чуйна, уважна? Оптимістка чи песимістка? Амбіційна і зі стрижнем чи пасивна та безініціативна? Відкритий екстраверт чи замкнута у собі соціопатка-домосідка? Усі ми люди різні. Усіх нас природа нагородила певними якостями, якими ми й відрізняємос...

Попрощайтеся з жиром та накипом! Секрет чистих сковорідок від англійських господарок

неділя, 26 березень 2023, 17:08

Чи бувало таке, що помив увесь посуд, але тут на очі трапляється брудна сковорода? Довге та часте її використання залишило на посуді накип та жир від м’ясних страв, передають Патріоти України. Проте англійські господині вигадали спосіб, як відмити сков...