Головоломка для найбільш гострозорих! Потрібно за 10 секунд знайти дивну корону

Головоломка
Головоломки - це хороший спосіб змусити наш мозок працювати на повну потужність. Але крім тренування для мозку вони також стануть у нагоді під час відпочинку, адже зможуть урізноманітнити проведення вільного часу, передають Патріоти України.

Наступна головоломка змусить сильно напружити свій мозок та задіяти всю уважність, адже потрібно буде знайти на малюнку предмет, який відрізняється від інших, хоча і схожий на них.

На картинці потрібно відшукати корону, яка виділяється з-поміж інших. Знайти її буде непросто, адже серед багатьох предметів розбігатимуться очі.

Завдання ускладнюється ще й тим, що його потрібно виконати за обмежений час – всього за 10 секунд, що може стати справжньою проблемою.

Це завдання можна виконати самостійно, або ж влаштувати справжні "змагання" зі своїми рідними і друзями та перевірити, хто з вас розгадає цю загадку найшвидше. Ця головоломка зробить ваш вечір з рідними людьми більш насиченим.

Якщо вам не вдається знайти корону самостійно, даємо невелику підказку: зверніть увагу на середину передостаннього стовпчика.

Правильну відповідь ми залишимо внизу.

Корона заховалася посередині передостаннього стовпчика/

З цими продуктами картопля "в мундирі" буде в сто разів смачнішою - кидайте просто до каструлі

субота, 30 вересень 2023, 12:28

Дієтологи повторюють, що картопля "в мундирі" - це найздоровіший спосіб приготування цього овоча. Але багато хто вважає, що така страва не смачна. Виявляється, треба просто знати, як її правильно варити, передають Патріоти України. Щоб картопля в мунди...

Виберіть пиріг за формою - та дізнайтесь, яка ви особистість

субота, 30 вересень 2023, 12:10

Вчені вважають, що між нашою особистістю та підсвідомістю існує прямий зв’язок. Навіть вибираючи форму пирога, ми діємо не випадково, а так, як нам велить наше внутрішнє "я". Пропонуємо вам пройти швидкий тест та дізнатися, до якого типу особистості ви...