Городникам на замітку: Ефективне підживлення для міцної розсади - результат не змусить довго чекати

Для отримання гарного врожаю, потрібно спочатку виростити гарну та міцну розсаду. За розсадою потрібно гарно доглядати, піклуватися та підживлювати її, передають Патріоти України.

«Можна скористатися готовим добривом, яке можна придбати у спеціалізованому магазині, — каже городниця Валентина Кошова з Вінниччини. — Але дієве добриво для розсади можна приготувати самостійно, не витрачаючи багато грошей. Цим добривом завжди користувались наші бабусі й у них завжди виростала міцна розсада. Варто взяти воду з гороху. ЇЇ можна отримати тоді, коли ви замочуєте горох для приготування їжі.

Ця вода містить крохмаль, мікро- та макроелементи й інші речовини, які необхідні для росту розсади. Раджу використовувати не тільки воду з гороху, але з інших бобових. Нею потрібно поливати розсаду. Таким добривом можна підживити кімнатні рослини. Після підживлення рослини слід полити звичайною водою".

Закопайте одну пігулку під томати, і вони рясно заплодоносять, а плоди не гнитимуть (відео)

вівторок, 28 червень 2022, 17:22

Кальцій - важливий вітамін, що забезпечує міцність кісток та зубів людини. Однак він необхідний і рослинам, зокрема, томатам, адже при його нестачі проявляється небезпечна вершинна гнилизна (це можливо, наприклад, у такі посушливі дні, як зараз), перед...

Як зварити буряк швидко за 10 хвилин: ТОП-3 рецепти для кожної господині

вівторок, 28 червень 2022, 16:59

Літо - час свіжих овочів. У раціоні кожного українця обов'язково має бути буряк. Цей корисний овоч багатий усіма вітамінами, які необхідні для кожного, передають Патріоти України. Вам потрібно:. Горіхи подрібнити в дрібну крихту блендером. Відварний бу...