Городникам на замітку! Як без хімії позбутися "іржі" на листі полуниці - три народні способи

Полуниця є однією з найулюбленіших ягід українців. Тому багато хто займається її вирощуванням на своїх дачних ділянках, передають Патріоти України.

Досвідчені садівники запевняють, що й знайти підхід до цієї культури, можна отримувати врожай до морозів. Одним із способів збільшення врожайності є видалення іржі на листі полуниці. Telegram-канал «уДачное место» розповів, як це зробити, не використовуючи хімічні препарати.

Народні методи:

- Кефір. На відро води беруть 1 л кисломолочного продукту. Перемішавши інгредієнти, обприскують полуницю по 3−4 рази на кущ.

- Молоко. 1 л напою змішують із 30 краплями йодної настойки та 9 л води. Далі обробляють грядки не менше 3 разів із проміжків у 2 дні.

- Деревна зола. 300 г речовини розводять у 10 л води. Вичекавши добу, необхідно обробити рослину та ґрунт двічі з проміжком у 2 дні. Наступні заходи проводять 1 раз на місяць.

Як ідеально відіпрати руками білі шкарпетки: ТОП-5 доступних способів

субота, 20 серпень 2022, 8:15

Білі шкарпетки ідеально підходять і під джинси, і навіть під стильну сукню. Однак вони швидко затопчуються, тому прати їх доводиться відразу після використання. Ми розповімо вам, якими народними способами можна відіпрати білі шкарпетки, передають Патрі...

Як почистити холодильник усередині від жовтих плям та запаху - найефективніші способи

субота, 20 серпень 2022, 7:08

Холодильник - це "обличчя" кухні, і це тільки одна з причин, чому його треба утримувати в чистоті. Основним чинником є здоров'я, адже саме там зберігаються продукти, які споживаєте ви та ваші діти, передають Патріоти України. Чистити холодильник потріб...