Городникам на замітку! Як без "хімії" захистити від шкідників капусту, щоб отримати максимальний врожай

Будь-який городник був би не проти насолоджуватися вирощуванням капусти, на якій немає жодних шкідників. Однак не кожному відомий простий спосіб, завдяки якому можна відбити атаки комах, не витрачаючи при цьому власні сили та інші ресурси, передають Патріоти України.

Подробиці

Зрозуміло, що промислові інсектициди відрізняються своєю ефективністю, але при цьому не можуть похвалитися безпекою для овочів та ґрунту. Не меншою дієвим, але, головне, абсолютно нешкідливим для людини є такий аптечний засіб, як валеріанка.

Для приготування розчину, який «прожене» геть жуків, метеликів і гусениць з ваших грядок, достатньо розчинити 25 мл ліків в 3 літрах теплої води. Посилити результативність засобу можна за допомогою додавання мильного розчину – так препарат затримається на капусті довше.

Обприскайте пахучою рідиною, що вийшла, посадки в безвітряний день, обравши для цього ранковий або вечірній час. Різкий запах валеріани відлякає шкідників, які не захочуть поласувати капустяним листям і продовжити свій рід, відклавши личинки прямо на рослинах.

Городинкам на замітку: Обов'язково зробіть це перед посадкою цибулі під зиму - і результат вас приголомшить

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:28

У осінньої висадки цибулі на дачі є свої плюси та мінуси. Досвідчені городники радять тим, хто вирішив це зробити перед настанням холодів, додатково обробити цибулини, передають Патріоти України. Автори «Дачника» стверджують, що спосіб обробки цибулі ...

А ви це знали? Чому небезпечно постійно відкладати будильник вранці

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:09

Нерідко буває, що вранці, коли дзвонить будильник, ми відкладаємо свій підйом, переводячи його на новий час - якщо розібратися, таким чином ми самі створюємо собі неприємності, пов'язані як з психологічним, так і фізичним здоров'ям, передають Патріоти...