Городникам на замітку! Як саджати помідори, щоб отримати небачений урожай - німецький спосіб

Весна - найгарячіший сезон для городників, адже треба вжити всіх необхідних заходів, щоб восени й наприкінці літа отримати щедрий та смачний урожай. Вже в середині квітня починають висаджувати розсаду помідорів на грядки або у теплиці, передають Патріоти України.

Занадто рано висаджувати помідори у відкритийґрунт не слід – заморозки можуть зіпсувати розсаду. Важливо вирахувати, щоб до висадки розсади на грядку пройшло від 52 до 58 днів, але планувати дату необхідно і з урахуванням сорту. Є один давній німецький спосіб, який гарантуватиме якісний урожай.

Німецький спосіб посадки помідорів

Німці використовують незвичне для українців добриво – рибу. Вона багата на поживні мікроелементи, завдяки яким помідори будуть зростати здоровими та великими.

Слід взяти великі пластикові відра без дна та зарити їх у землю приблизно на 2/3 від їхньої загальної висоти. Таким чином формуємо лунку, яку треба добре полити.

Потім на дно кожної лунки кладемо по 2 маленькі рибини. Далі – розміщуємо у лунці розсаду та присипаємо ґрунтом.

Німецький спосіб має ряд переваг:

  • вода при поливі і добрива спрямовуються прямо у коріння і не розтікаються по бокам
  • пластикові відра – додатковий захист від шкідників

До речі, помідори полюбляють і добриво із кориці. У 1 літрі теплої води розводимо 1 чайну ложку кориці. Настоявши розчин 1-2 дні, можна поливати розсаду.

Печиво за 26 грн - найпростіший рецепт домашньої випічки із доступних інгредієнтів

вівторок, 30 травень 2023, 18:59

Печиво можна швидко приготувати у домашніх умовах. Смак залежатиме від фантазії господарки, яка може доповнити випічку новими інгредієнтами. Однак можна скористатися найпростішим рецептом - і десерт до чаю чи кави обійдеться менш ніж у 30 гривень, пере...

Увага на себе! Ось що обличчя може розповісти про стан вашого здоровʼя

вівторок, 30 травень 2023, 18:12

Іноді наше обличчя говорить більше, ніж ми хотіли б сказати. У цьому є і плюс. Пильний погляд у дзеркало допоможе визначити, де в організмі є дисбаланс, а можливо, і запобігти майбутній хворобі, передають Патріоти України. Ось декілька дефектів шкіри о...