Городникам на замітку: Як виростити красиві яблука без черв’яків - ефективний та безпечний метод

Яблунева плодожерка здатна наносити шкоду рослині на будь-якій фазі росту. Найефективніший засіб боротьби з нею - це проведення регулярної інсектицидної обробки, передають Патріоти України.

Дієвий метод боротьби із плодожеркою

Якщо профілактика для дерева не була вчасно виконана та шкідник завівся, не варто засмучуватись. Є один дієвий народний засіб для знищення яблуневої плодожерки. Він безпечний для людей, інших рослин та корисних комах. Для знищення плодожерки потрібно обробити яблуню розчином полину.

Як приготувати розчин з полину

Візьміть свіжі або сухі стеблини полину, подрібніть їх. Заповніть підготовленою травою половину відра. Залийте доверху водою та поставте настоюватись на добу.

На наступній стадії процесу суміш потрібно поставити на вогонь та довести до кипіння. Варити протягом 30 хвилин. Далі суміш проціджують та розводять у співвідношенні 1:2. Для покращення її властивостей рекомендується додати до неї натерте господарське мило. Це допоможе закріпити розчин на яблунях після обробки.

Як часто обробляти

Наносять на дерева суміш з полину та мила методом обприскування після цвітіння. Через 7-10 днів потрібно провести повторну обробку.

Подвійне або потрійне щастя: Як за датою народження дізнатися, скільки у людини буде дітей

п’ятниця, 27 січень 2023, 18:10

Нумерологи вважають, що дата народження людини може розповісти про те, скільки у неї буде дітей, передають Патріоти України. Перш за все, необхідно дізнатися число долі. Для цього складіть всі цифри в даті народження. Якщо виходить сума, що складається...

ТОП-5 спосібів прискорити інтернет, якщо все ледве вантажиться - вони доступні кожному

п’ятниця, 27 січень 2023, 17:57

Попри те, що провайдери обіцяють нам безлімітні тарифи з шаленою швидкістю, проблема повільного інтернету завжди актуальна. Скільки нервів часом йде на невтішні благання "та вантажся" перед монітором або екраном смартфона, передають Патріоти України. У...