Городникам на замітку: Як виростити красиві яблука без черв’яків - ефективний та безпечний метод

Яблунева плодожерка здатна наносити шкоду рослині на будь-якій фазі росту. Найефективніший засіб боротьби з нею - це проведення регулярної інсектицидної обробки, передають Патріоти України.

Дієвий метод боротьби із плодожеркою

Якщо профілактика для дерева не була вчасно виконана та шкідник завівся, не варто засмучуватись. Є один дієвий народний засіб для знищення яблуневої плодожерки. Він безпечний для людей, інших рослин та корисних комах. Для знищення плодожерки потрібно обробити яблуню розчином полину.

Як приготувати розчин з полину

Візьміть свіжі або сухі стеблини полину, подрібніть їх. Заповніть підготовленою травою половину відра. Залийте доверху водою та поставте настоюватись на добу.

На наступній стадії процесу суміш потрібно поставити на вогонь та довести до кипіння. Варити протягом 30 хвилин. Далі суміш проціджують та розводять у співвідношенні 1:2. Для покращення її властивостей рекомендується додати до неї натерте господарське мило. Це допоможе закріпити розчин на яблунях після обробки.

Як часто обробляти

Наносять на дерева суміш з полину та мила методом обприскування після цвітіння. Через 7-10 днів потрібно провести повторну обробку.

Побачене першим на цій картинці багато говорить про ваше ставлення до інших

п’ятниця, 29 вересень 2023, 14:12

Завдяки зручному психологічному трюку, психологи стверджують, що всього за кілька секунд можуть багато розповісти про вашу особистість, передають Патріоти України. Однак слід зауважити, що осяяння приходить не від того, що ви задаєте собі глибокі питан...

Оберіть кактус - і дізнайтесь негативні риси свого характеру

п’ятниця, 29 вересень 2023, 11:14

Ніхто з нас не ідеальний. У кожного є і позитивні і негативні риси характеру. А ви знаєте про свої недоліки? Як стверджують практикуючі психологи, про свої мінуси характеру потрібно знати, щоб навчитися робити їх плюсами, передають Патріоти України. Пе...