Городникам на замітку! Які рослини в жодному разі не можна пікірувати - це може їм нашкодити або призвести до загибелі

Пікірування робиться з метою прискорення росту і розвитку рослин, формування сильнішої кореневої системи і підготовки їх до подальшого висаджування на город, передають Патріоти України.

Пікірування розсади

Основні кроки пікірування рослин:

  1. Підготовка горщиків або контейнерів: Забезпечте відповідну дренажну систему в горщиках або контейнерах, додавши шар каміння або керамзиту на дно. Наповніть контейнери добрим грунтом, який відповідає потребам конкретних рослин.
  2. Підготовка рослин: Звичайно, рослини пікірують, коли вони мають перші справжні листки. Зважте на розмір і стан рослин, щоб визначити найкращий час для пікірування. Важливо, щоб корінці рослин були достатньо розвинуті для перенесення процедури пікірування.
  3. Пікірування рослин: Обережно вийміть рослини зі спільної посудини, старанно розлучивши корінці, щоб не пошкодити їх. Розташуйте рослини в окремих горщиках або контейнерах, забезпечуючи достатній простір для росту коренів. Засипте грунтом навколо коренів і навіть трохи ущільніть, щоб забезпечити стабільність.
  4. Догляд після пікірування: Після пікірування рослини потребують ретельного поливу, щоб забезпечити їм достатню кількість вологи. Уникайте прямого сонячного проміння впродовж перших декількох днів після пікірування.

Які рослини не можна пікірувати

Існує кілька видів рослин, які краще не пікірувати, оскільки це може негативно вплинути на їх розвиток і врожайність. Ось кілька прикладів таких рослин:

  • Морква: Морква має довгий корінь, і пікірування може пошкодити його.
  • Редиска: Редиска має невеликі кореневі системи, і пікірування може викликати стрес для рослини.
  • Шпинат: Шпинат має дуже дрібні та чутливі сіянці, які можуть пошкодитися під час пікірування.
  • Редька: Редька також має довгий корінь, який може пошкодитися під час пікірування.
  • Бобові культури: Деякі бобові культури, такі як горох і квасоля, мають дуже чутливу систему кореневих вузлів, які взаємодіють з азотфіксуючими бактеріями.

Варто завжди перевіряти рекомендації для кожного конкретного виду рослин, які ви плануєте вирощувати, оскільки вони можуть мати свої особливості та вимоги щодо посадки.

Страви будуть гіркими: Названо спецію, яку не можна додавати у суп та борщ

вівторок, 26 вересень 2023, 11:30

Здавалося б, що такі перші страви, як суп та борщ, складно зіпсувати і їх вміє готувати кожна господиня. Однак, інколи проблема може ховатися у звичайних спеціях й деякі з них тільки псують смак готових страв, передають Патріоти України. Редакція FoodO...

Жіночий психологічний тест: Оберіть брошку - і дізнайтесь, в чому ваша привабливість

вівторок, 26 вересень 2023, 11:14

Цей короткий тест розкриє, у чому ваша привабливість, передають Патріоти України. У доброті чи в позитивному ставленні до життя, організованості чи харизмі? То в чому ж ваш шарм? Ваша родзинка та шарм – у доброті та чуйності. Ці риси відразу виділяють...