Городникам на замітку! Коли і чим підгодувати картоплю, щоб вона виросла великою і смачною, а врожай збільшився втричі

Для того, аби картопля дала багатий врожай, потрібно не лише знати терміни її посадки та те, сусідства з якими культурами вона не любить, але й правильно та своєчасно вносити добрива.

Як стверджують автори «Моя дача. Сад і город», добрива слід вносити тричі за сезон, що дозволить збільшити врожай у 2−3 рази.

Перше підживлення роблять через кілька днів після появи перших сходів. Для стимуляції росту рекомендують вносити розчин, зроблений на на основі курячого посліду і сечовини.

Друге роблять через пару тижнів після першого підживлення. Рекомендують застосовувати розчин з деревної золи, суперфосфату і сульфату калію. Це сприятиме гарного росту бульб і підвищенню імунітету рослин.

Третє підживлення роблять за три тижні до збирання врожаю. Для цього використовують розчин із гною і суперфосфату. Таке добриво впливає на розміри та смакові якості картоплі.

Механік дав поради, як не "влетіти" на гроші при покупці вживаного авто

четвер, 21 вересень 2023, 11:28

Вживані автомобілі являють собою швидко розвивається ринок. Механік з Великобританії дав кілька експертних порад тим, хто хоче купити вживаний автомобіль, пише The Sun, передають Патріоти України. За його словами, найважливіше - це вивчити кілька момен...

Перевірте свій холодильник - там точно є один із продуктів, які категорично не можна зберігати в холоді

четвер, 21 вересень 2023, 11:12

Може здатися, що холодильник - це ідеальне місце для будь-яких продуктів. Однак, це зовсім не так. Деякі продукти взагалі не потребують бути холодними. Зберігання в холодильнику зіпсує їх смак, текстуру та аромат, а також скоротить термін придатності. ...