Городникам на замітку! Названо рослини, які стануть кращими "сусідами" для помідорів - урожай приємно вразить

Для того, щоб помідори добре розвивалися та не заважали у рядках, має бути дистанція. Але краще не просто її залишати для бур’янів, а посадити рослини, що стануть корисними "сусідами", передають Патріоти України.

Які рослини оцінять томати для сусідства

Часник

Він є відомим як хороший сусід для багатьох культурних рослин, адже відлякує червоних павутинних кліщів. Дає протигрибковий ефект ґрунту, що довго і без додаткових зусиль є здоровим.

Базилік

Фіолетові кущики в рядках між помідорами покращують смак овочів, а ще відлякують комарів та плодових мух. Помідори, оточені базиліком, навіть за розміром більші, як зазначають досвідчені городники.

Цибуля

Рядки цибулі покращать смак томатів і допоможуть овочам рости більшими. Посадка цибулі поруч із помідорами дозволяє мінімізувати потребу в додаткових добривах. Крім того, цибуля відлякує тлю, яка любить помідори.

Ви тільки зіпсуєте м’ясо! У якому посуді не можна маринувати шашлик

неділя, 28 травень 2023, 17:14

Смачний шашлик - важлива частина погожих весняних та літніх днів. Начебто нічого складного в його приготуванні немає, проте навіть найменший нюанс може вплинути на смак м’яса або зіпсувати його, передають Патріоти України. Посуд, в якому маринується м...

Психологічний тест: Що бачите на цій картинці? Це розкаже, яка ви людина насправді

неділя, 28 травень 2023, 12:13

Тварина, яку ви побачите першою, відкриє те, яка ви людина Цей тест дивний, тому що він може багато чого розповісти про вашу особистість. На цьому зображенні є різні тварини, такі як: тигр, слон, собака, орел, жаба, білка і риба, передають Патріоти Ук...