Городникам на замітку! Обов’язково дайте це томатам під час цвітіння - помідорів буде просто море (відео)


Після того, як розсада томатів висаджена в ґрунт і вже трохи адаптувалася до нових умов, необхідно подбати про те, щоб на рослинах швидше з'явилася зав'язь, тобто вчасно внести під корінь необхідне добриво, передають Патріоти України.

І тому існує кілька способів. Автори YouTube-каналу «Поради біолога» пропонують насамперед підгодувати томати під час цвітіння горохом.

Для приготування підживлення потрібно столову ложку звичайного гороху та 5 листків лаврового листа залити літром води. Потім все збити блендером, процідити через сито, настояти 6 годин — і готовий матковий розчин. Для поливу розсади склянку маткового розчину розводити у 5 літрах води. Рослини поливати під корінь.

Подряпини з тарілок можна прибрати лише одним засобом - він 100% є у вашому будинку

неділя, 1 жовтень 2023, 17:08

Незалежно від того, дбаєте ви про них чи ні, білі тарілки з часом неминуче втрачають свій гарний блиск, з’являються непривабливі чорні плями, а також подряпини. Але будьте впевнені: є ефективні способи розв'язати цю проблему та очистити посуд до блиску...

Психологічний тест: Те, що ви першим побачили на картинці, розповість про ваші недоліки

неділя, 1 жовтень 2023, 12:07

Цей тест допоможе по-іншому поглянути на власні переваги і недоліки, а також грамотно скорегувати їх в потрібну сторону, передають Патріоти України. Бажання розібратися у собі час від часу виникає у кожного: буває так, що на роботі або в сім’ї щось не ...