Городникам на замітку! Підживлення томатів та огірків, яке здатне "оживити" навіть зів'ялі кущики

Щоб томати та огірки гарно росли та рясно плодоносили, їх рекомендується підживлювати простим, але ефективним засобом, який можна знайти в кожному домі, передають Патріоти України.

Йдеться про лимонну кислоту. Мало хто знає, але вона здатна "оживити" навіть ті кущики цих овочевих культур, які дуже сильно зів'яли і виглядають млявими. Підживлення томатів та огірків лимонною кислотою допомагає покращити метаболічні процеси, стимулювати зростання рослин, перетворити важкодоступні макро- і мікроелементи, які є в ґрунті, в ту форму, яка більш доступна для них.

Приготувати таке підживлення дуже просто. Потрібно взяти 1 столову ложку лимонної кислоти та 10 літрів води. Розвести речовину в рідині. Підживлення вноситься лише після основного поливання. Під один кущик потрібно 0,5-1 літр розчину (в залежності від розміру). Щоб покращити стан томатів та огірків підживлення слід використовувати раз на 2-3 тижні.

Городинкам на замітку: Копати чи не копати - чим корисна і чим шкідлива перекопка городу восени

понеділок, 3 жовтень 2022, 14:46

Після збирання врожаю у дачників восени є чимало справ - це і висаджування озимих культур, і обрізання дерев, і підготовка рослин до зими. Деякі перед холодами перекопують город, передають Патріоти України. Автори «Дачника» розповіли, які плюси та мін...

Як розтягнути тісне взуття - дієві лайфхаки

понеділок, 3 жовтень 2022, 14:12

Якщо вам потрібно розтягнути занадто тісне взуття, скористайтеся кількома ефективними лайфхаками. При цьому вам не знадобляться дорогі засоби, передають Патріоти України. Деталі. Ці поради підійдуть тим, кому кросівки чи чоботи тиснуть у пальцях чи на...