Городникам на замітку! Підживлення томатів та огірків, яке здатне "оживити" навіть зів'ялі кущики

Щоб томати та огірки гарно росли та рясно плодоносили, їх рекомендується підживлювати простим, але ефективним засобом, який можна знайти в кожному домі, передають Патріоти України.

Йдеться про лимонну кислоту. Мало хто знає, але вона здатна "оживити" навіть ті кущики цих овочевих культур, які дуже сильно зів'яли і виглядають млявими. Підживлення томатів та огірків лимонною кислотою допомагає покращити метаболічні процеси, стимулювати зростання рослин, перетворити важкодоступні макро- і мікроелементи, які є в ґрунті, в ту форму, яка більш доступна для них.

Приготувати таке підживлення дуже просто. Потрібно взяти 1 столову ложку лимонної кислоти та 10 літрів води. Розвести речовину в рідині. Підживлення вноситься лише після основного поливання. Під один кущик потрібно 0,5-1 літр розчину (в залежності від розміру). Щоб покращити стан томатів та огірків підживлення слід використовувати раз на 2-3 тижні.

Всього одна склянка цього напою в день вбереже від остеопорозу, виразки, діабету та онкології

четвер, 23 березень 2023, 7:09

Давно відомо, що спеціальне харчування є частиною комплексної терапії при вже наявних захворюваннях. Але мало хто знає, що за допомогою зміни раціону харчування можна уникнути розвитку серйозних патологій, передають Патріоти України. Ми розповімо про п...

Забудьте про освіжувачі повітря! Налийте цю суміш в унітаз - і у вашому туалеті зникнуть усі неприємні запахи

четвер, 23 березень 2023, 6:15

Погодьтеся, не дуже приємно заходити в туалет, з якого виходить неприємний запах! Крім того, якщо ваші туалети знаходяться разом з ванною, ці неприємні аромати можуть поширитися і по всій кімнаті. На щастя, у нас є для вас хитрість від покоївок, яка до...