Городникам на замітку! Популярний продукт захистить картоплю, помідори та баклажани від колорадського жука

Завадити хорошому врожаю картоплі, баклажанів та помідорів можуть колорадські жуки. Ці шкідники дуже швидко з'їдають листя цих культур, і якщо нічого не робити, то плодів ви так і не дочекаєтесь, передають Патріоти України.

Досвідчені городники поділилися лайфхаком, як популярний продукт можна використовувати для приготування засобу проти колорадів.Йдеться про гірчицю. Дачники використовують гірчичний порошок замість промислових інсектицидів через те, що гірчиця не накопичується в ґрунті та в тканинах рослин, а отже це абсолютно нешкідливий засіб.

Як приготувати засіб проти колорадських жуків

Щоб приготувати натуральний засіб від колорадського жука, потрібно взяти відро гарячої води 10 л, розвести в ньому 200 г гірчичного порошку (1 пачка) і залишити на 2-3 години під кришкою.

Потім процідити розчин через кілька шарів марлі, додати 5 ст. л. ложок 9% оцту та 50 г натертого на великій тертці господарського мила (близько 0,25 шматка), щоб суміш якомога довше трималася на листях рослин.

Розчином із гірчичного порошку обприскуємо картоплю, томати та баклажани. Полив можна повторювати 1 раз на тиждень або частіше, якщо пройшов дощ або випала рясна роса. Така обробка рослин допоможе позбутися й інших шкідників на грядках.

Зазначимо, що обробка кущів розчином гірчичного порошку допомагає тільки в тому випадку, якщо шкідників небагато, а також з метою профілактики. Якщо ваші помідори вже доїдають колоради, то немає сенсу обробляти рослини

Скільки кави на день можна випити без шкоди для організму - думка науковців

середа, 27 вересень 2023, 18:56

Ви обожнюєте каву та випиваете по чотири, п’ять або навіть більше чашок цього напою на день? Певно вас хвилює питання "А чи не забагато кави я споживаю? Чи не позначиться це на моєму здоров’ї?" Дослідження показують, що люди, які п’ють каву, живуть дов...

Те, що першим побачите на картинці, розповість про ваш емоційний стан

середа, 27 вересень 2023, 18:10

Успіх наших справ і відносин безпосередньо пов’язаний з нашим емоційним станом. Тому корисно час від часу визначати свій домінуючий настрій, передають Патріоти України. Виберіть один образ, який ви бачите на ілюстрації та прочитайте його значення. Ви ш...