Городникам на замітку! Простий аптечний засіб від пожовтіння листя огірків - дешевий і робочий захист

Перекис водню - відмінне підживлення для помідорів, огірків, перців та інших видів городніх рослин. Це один з найдоступніших і найдешевших препаратів, який підвищує зростання рослини та захищає їх від різних захворювань, передають Патріоти України.

Цей натуральний фунгіцид та пестицид активно насичує ґрунт киснем. Тим самим допомагає не тільки покращити зростання рослини, але й також дозволяє повернути до життя до цього вмираючу квітку.

Обприскування та полив перекисом водню:

  • Підвищується імунітет у рослини,
  • Кріпне коренева система,
  • Здорове зростання розсади,
  • Окислює ґрунт.

Огірки більше, ніж багато інших городніх культур, схильні до різних захворювань: це і плямистість, і борошниста роса, і пероноспороз, і багато інших, залежно від клімату. Щоб захистити огірок від патогенів, дотримуйтесь простих, але робочих порад.

Перш за все, пожовкле листя з білим нальотом слід негайно видалити з огірка, щоб уникнути поширення патогенів на решту листя.

А для здорового листя розвести наступний розчин: в 1 л води додати 20 мл аптечного 3% перекису водню. Перелити в обприскувач, пройтися по огірках. Розчин повинен потрапити на листя і на землю навколо огірка. Найкраще використовувати цей рецепт в профілактичних цілях — раз на тиждень.

Виберіть кота і дізнайтеся, що думають про вас люди - психологічний тест по картинці

неділя, 25 вересень 2022, 12:14

Якщо ви хочете дізнатися, що думають про вас оточуючі, пропонуємо пройти тест. Вибір кота на зображенні дозволить зрозуміти, ким вас бачать люди. Важливо, щоб вибір був зроблений протягом перших п'яти секунд, коли задіяна ваша інтуїція та підсвідомість...

Подивіться на зображення - і ви зможете багато чого дізнатися про свої емоції

неділя, 25 вересень 2022, 11:59

Те, що ви бачите в цій загадковій оптичній ілюзії, багато говорить про ваші емоції, передають Патріоти України. Нам часто подобається думати, що ми знаємо себе досить добре, але це далеко не так, адже кожен день ми дізнаємося про себе все нові і нові ...