Городникам на замітку! Рятуємо томати і перець від спеки: Якщо листя скрутилося - допоможе ця обробка (відео)

Багато садівників-городників знають, що помідори є зніженими рослинами. І однією з найбільших проблем є скручування листових пластинок у трубочку, передають Патріоти України.

Спостерігати подібне явище можна щорічно при вирощуванні томатів у теплицях, так і у відкритому грунті. Найчастіше листочки скручуються лише на окремих кущах або навіть гілочках томатних кущів, а іноді подібне явище спостерігається чи не на всіх рослинах.

Якщо помідорні листочки скручуються в трубочки, це пов'язано із високою температурою. Якщо листя згорнулося краями вгору так, що ви бачите внутрішній бік листа, це означає, що томати зазнали сильного стресу від спеки і сухості повітря, які діють одночасно. Саме збіг цих двох факторів може призвести до таких сумних наслідків.

Що ж робити у випадку, коли на дворі стоїть спека (посуха), а вам необхідно запобігти псуванню листя, яке може призвести до смерті рослини? Є багато способів, які відомі кожному просунутому дачнику. З одним із них — використанням рідкого скла — знайомить агроблогер Іван.

Як почистити холодильник усередині від жовтих плям та запаху - найефективніші способи

субота, 20 серпень 2022, 7:08

Холодильник - це "обличчя" кухні, і це тільки одна з причин, чому його треба утримувати в чистоті. Основним чинником є здоров'я, адже саме там зберігаються продукти, які споживаєте ви та ваші діти, передають Патріоти України. Чистити холодильник потріб...

Як відмити білі кросівки від бруду і зробити їх білими - найкращі методи

субота, 20 серпень 2022, 6:15

Кросівки вже давно перестали бути виключно спортивним взуттям. Їх носять із сукнями, туніками, джинсами, брюками, легінсами та кашеміровими пальтами, передають Патріоти України. Безумовно хочеться, щоб таке універсальне взуття якомога довше зберігало п...